Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyice şımardılar artık 😄

Son düzenleme:
Şu pandemi dönemi erken bitmez ise onu düz 4 yıla yuvarlamaya hazırlan.
Sanmıyorum, online ile beraber çıkarmak istemişlerdir. Zaten oyun cıktıktan tam 2 ay sonra online gelecek diye tahmin ediyordum. Belki direkt online ile beraber gelir. Birçok oyuncu görevden ziyade özgürce dolaşmak isteyeceği için bence çok mantıklı bir hareket olur, bu sayede Hype kasması daha kolay olur.

Şahsen bana pek koyan tarafı yok ya :D Oyun gösterildi ya, çıkacak ya ben ona bakıyorum. Zaten oyunu uygun fiyata da kaptım, haliyle diğer arkadaşlara kolay gelsin :D Bu arada bu yıl benzer oyunlar gelecek, yani Siber evrende geçen. Örneğin Ghost Runner.

Oyun 17 Eylül'den, 19 Kasım'a ertelenmiş. CD projekt Red, dengeleme ve hata düzeltmeleri için daha fazla zamana ihtiyaç duyuyormuş. İlk Gamespot'un kartlarında gördüm haberi, sonra baktım Twitter üzerinden bir tweet atmışlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sırf bu oyun için ekran kartı almayı planlıyordum, aslında iyi oldu maddi sıkışıklığa girmeyeceğim.

Şahsen böyle bir karar en doğrusu, oyunu çıkarmak sorun değil. Asıl sorun RDR 2 gibi bir optimizasyon sorunu yaşamamak, bunu hedefliyorlar ve mecburen zamana ihtiyaçları oluyor. Büyük ihtimalle online ile beraber gelecek gibi, çünkü oyunun normal çıkışından 2 ay sonra online kısmının çıkacağını tahmin ediyordum. 3.5 yıldır oyunu bekleyen birisi olarak 2 ayın çok koymadığını belirtmek isterim, böyle bir oyunu yapmak kolay değil.

Geri
Yukarı