Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyice şımardılar artık 😄

Son düzenleme:
Şahsen böyle bir karar en doğrusu, oyunu çıkarmak sorun değil. Asıl sorun RDR 2 gibi bir optimizasyon sorunu yaşamamak, bunu hedefliyorlar ve mecburen zamana ihtiyaçları oluyor. Büyük ihtimalle online ile beraber gelecek gibi, çünkü oyunun normal çıkışından 2 ay sonra online kısmının çıkacağını tahmin ediyordum. 3.5 yıldır oyunu bekleyen birisi olarak 2 ayın çok koymadığını belirtmek isterim, böyle bir oyunu yapmak kolay değil.

Benzer düşüncede bulunuyorum. İçimde kötü bir oyun olucak gibi his vardı, uzaması aslında güzel bir durum. Witcher'dan sonra çok severek takip ettiğim bir şirket CD Projekt Red. Sıkıntı yok bekleriz yahu.

-Şahsen-

Ben oyunun bitirildiğine inanlardanım. En başından beri yeni nesli beklediklerini ancak Dünya'nın geri kalanıyla virüsü hesaba katamadıklarını düşünüyorum. Eminim ki ekstradan eklemeler ve geliştirmeler yapılıyordur ama dediğim gibi ekstradan.

Benzer düşüncede bulunuyorum. İçimde kötü bir oyun olucak gibi his vardı, uzaması aslında güzel bir durum. Witcher'dan sonra çok severek takip ettiğim bir şirket CD Projekt Red. Sıkıntı yok bekleriz yahu.
Benim için en iyi şirket diyebilirim, kitlesini dinleyip oyuna elinden geldiğince ekleme yapan bir firmadan bahsediyoruz :)
-Şahsen-

Ben oyunun bitirildiğine inanlardanım. En başından beri yeni nesli beklediklerini ancak Dünya'nın geri kalanıyla virüsü hesaba katamadıklarını düşünüyorum. Eminim ki ekstradan eklemeler ve geliştirmeler yapılıyordur ama dediğim gibi ekstradan.
Zaten öyle hocam, oyun mart ayının sonunda bitti. Optimizasyon gibi sorunlar yaşanmasın diye süre uzatıldı, yeni konsollar geldiği için Xbox ve PS için belki hem bekleyelim hem de 2 ay ek süremiz olur o sırada daha iyi şeyler ekleriz ve belki görmediğimiz buglar falan vardır diye yapmış olabilirler.

-Şahsen-

''bugün itibariyle, oyunun tüm görevler, cutscenes, beceriler, öğeler ve işlevsellik ile teknik ve içerik ve oyun perspektifinden "bittiğini" belirtti. Ancak bitmiş oyun çok karmaşık ve çok büyük, CD Projekt Red, “her şeyi gözden geçirmek, oyun mekaniğini dengelemek ve birçok hatayı düzeltmek” için fazladan zamana ihtiyacı olduğunu söylüyor.''

Şahsen bana pek koyan tarafı yok ya :D Oyun gösterildi ya, çıkacak ya ben ona bakıyorum. Zaten oyunu uygun fiyata da kaptım, haliyle diğer arkadaşlara kolay gelsin :D Bu arada bu yıl benzer oyunlar gelecek, yani Siber evrende geçen. Örneğin Ghost Runner.
Ne kadar uyguna kapattınız hocam? Var mı bu işin katakullisi, VPN gibi. :D

Bu sefer oyun Kasım 19'a ertelendi. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Çıktığında dedikleri şeyleri karşılayamazlarsa yandılar. Kaynak.
Ben bu oyundan ilk "motorlu taşıtlarda radyo bulunacak" açıklamasından sonra şüphelenmeye başlamıştım. Sanki 2001 senesinde çıkan GTA III'te radyo yokmuş gibi araçlarda radyo bulunacak açıklaması yapıyorlar.

8 senedir geliştirilen bir oyunda radyo olacağını açıklamak, olay bu mu harbiden dedirtti. İkinci şüphem ise sürekli ertelenmesi. Bakalım ne ile çıkacaklar karışımıza.
Fazla iddialı konuştular, şimdi yapamadıklarından erteleyip duruyorlar. 3 ay sonra 2021 Mart derlerse hiç şaşırmam. Bir kere daha ertelenirse almam, aldırtmam. Yayıncılara kopyalar gönderiliyor incelemelerini yayınlasınlar diye.
Harfi harfine katılıyorum.

Geri
Yukarı