Cyberpunk 2077'de aldığınız ekran görüntüleri

Katılıyorum.
Herkes bir anda 250 TL'yi vermiş.
Bir tek ikimiz veremedik sanırım 😟.

Oyuna verecek yeteri kadar bütçem olmadığı için.
Sadece yayıncıları izlemeyle kalıyorum.

Beyler benim de yoktu. Mecbur GameSatış'tan hesap aldım. Şu an iniyor yarın hayırlısı ile oynayacağım. Offline girmek zorundasınız başka zorluğu yok.

Oyunun bize direkt olarak sunduğu çeşitlilikten dolayı bu olayın hastası oldum diyebilirim. Öncelikle bir tane paylaşayım. :)

Eki Görüntüle 774473

Oyuna başlarken bu özelliği gösteriyor mu nasıl yapılacağını?

Deli gibi bu abla ya. Yav...um, fena bir şey 🤭

Beyler benim de yoktu. Mecbur GameSatış'tan hesap aldım. Şuan iniyor yarın hayırlısı ile oynayacağım. Offline girmek zorundasınız başka zorluğu yok.

Oyuna başlarken bu özelliği gösteriyor mu nasıl yapılacağını ?
''N'' tuşuna basınca bir arayüz açılıyor olması lazım.

Hocam ben o sitelere güvenemiyorum.
Siz nasıl aldınız?
Hocam satıcısı güvenilir puanı yüksek olan kişilerden alın ve yorumlara bakın. Hesap 25 TL'idi.
Arkadaşımla kişi başı on iki buçuk verip aldık. Valhalla, Red Dead Redemtion 2, Cyberpunk 2077 25TL. Steame girerken sizden kod istiyor onu girip indiriyorsunuz. İndirdikten sonra artık full offline girmek zorundasınız. Beni linçyecekler olan arkadaşlar olur elbet. Maalesef 250 TL veremem bir oyuna.

Maalesef mâlum yollardan denedim, iyi ki almamışım. Balon demiştim geçen konularda, artık bana göre o balon şöyle:

1607639125250.png

SS almaya bile yeltenmedim. Hayal kırıklığı.

Her konuda bunu yazacak mısınız peki ? Bakın 30. defa söyleyişim sen o şu beğenmemiş olmanız bu oyunu balon yapmıyor tamam mı ? Oyunu beğenen kitlede çok beğenmeyen de.
Balon değil de ne o zaman? Steam incelemelerine baktım Mostly Positive diyor. Bu oyun bunu kaldıracak bir oyun değildi, kaldırsaydı bu Mostly Positive değil, en azından, Very Positive olurdu. Bu kadar hype yaparak en başta hata ettiler, açık verdiler. Bende o açıktan gol atıyorum.

Geri
Yukarı