Cyberpunk 2077'de aldığınız ekran görüntüleri

Balon değil de ne o zaman? Steam incelemelerine baktım Mostly Positive diyor. Bu oyun bunu kaldıracak bir oyun değildi, kaldırsaydı bu Mostly Positive değil, en azından, Very Positive olurdu. Bu kadar hype yaparak en başta hata ettiler, açık verdiler. Bende o açıktan gol atıyorum.

Şu anda oyuna yüklenenlerin yüzde 90'ı bug ve optimizasyon diyor. Sabredin biraz daha iyi olacaktır, oyunda bir kötülük yok.

Şuan da oyuna yüklenenlerin yüzde 90 ı bug ve optimizasyon diyor. Sabredin biraz daha iyi olacaktır, oyunda bir kötülük yok.
Göreceğiz, en az 180 liranın altına düşmeden almam. Epic 8 sene sonra bedava dağıtır, o zaman oynarım.

Ben de şu an indiriyorum. Bakacağım yarın. Buğ olursada CD Project Red'in düzelteceğine güveniyorum. Witcher 3'te böyleydi.
Emin olun, Witcher 3 daha iyi vaziyetteydi.

Arkadaş kendisi beğenmediği için Cyberpunk 2077 dünyanın en iyi kötü oyunu seçilmiştir. İtiraz istemiyoruz.

Tabi ki bende onun yorum yapmasını bekliyordum. Cyberpunk'a kötü diyem de havalı olam (!)

Göreceğiz, en az 180 liranın altına düşmeden almam. Epic 8 sene sonra bedava dağıtır, o zaman oynarım.

Bu arada oyun kime göre, neye göre kötü? Sana kötü geleni ben sevebilirim, illa vurgulamana gerek yok.

Oyunun ilk 6 saatinden sonrasını oynayıp bu yorumu yapıyorsan bir şey diyemem. Açtığım konuyla alakası yok tartışmanın. Konuyu yaratıcı, güzel ekran görüntüleri görebilmek için açtım.

Emin olun, Witcher 3 daha iyi vaziyetteydi.

Cyberpunk 2007 gibi daha çok. Bunları ben çektim:
unknown.png

Polis arabasına çarptım:
unknown (2).png

Ne olduğunu göremeyeceğim kadar berbat modeli ama bir taşıta çarptım o kesin. Tır sanırım:
unknown (1).png

Düzgün çekebildiğim tek şey buydu. Sonra da sildim oyunu.
unknown.png

Oyunun ilk 6 saatinden sonrasını oynayıp bu yorumu yapıyorsan bir şey diyemem. Açtığım konuyla alakası yok tartışmanın. Konuyu yaratıcı, güzel ekran görüntüleri görebilmek için açtım.

Güzel konu hocam iyi düşünmüssünüz. Masaüstüne wallpaperlik fotoğraflar çıkarabilir aslında. Arkadaş her konuya aynısını yazıyor. Sıkıntı etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı