Cyberpunk 2077'de ilerleme sistemi nasıl?

Xinahza

Centipat
Daha fazla  
Bu 3 tane maddeyi nasıl %100 yapacağım yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    482,2 KB · Görüntüleme: 59
Selam olsun. 🖐️

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

800 lira ve üzeri oyunlarda artık korsana izin var. Bilmiyorsanız boş yapmayın. Şu ekonomide herkesin oyun alacak durumu yok.

Yanlış anlamışım pardon, selam olsun. :)

800 lira ve üzeri oyunlarda artık korsana izin var. Bilmiyorsanız boş yapmayın. Şu ekonomide herkesin oyun alacak durumu yok.
Oradan bakınca oyunun korsan oluşunu eleştirmiş mi görünüyorum sence? 😄

Ayrıca okurken kahkaha attım. Korsan oyun oynamak için Technopat'tan izin mi alıyorduk? Ha bir de 800 TL üzeri olursa mı? 🤣🤣🤣🤣

Bu 3 tane maddeyi nasıl %100 yapacağım yardımcı olabilir misiniz?

Hocam en sağdaki %100 olmuyor 1. V efsane yapmak zorundasın Emberst hanakoyla v.s gidersen olmaz. (final ile) 2.yi ise vücudunuzu johhny veriryorsunuz otomatik %100 oluyor fakat bunlar final için geçerli.

Selam olsun. 🖐️

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki almaya durumu yok? Ceza yiyeceğimi bile bile yardımcı oluyorum çünkü eskiden bende oyun alamıyordum kardeşim crack oynuyordum. Yargısız infaz yapma ülkenin durumu belli zaten.

Hocam en sağdaki %100 olmuyor 1. V efsane yapmak zorundasın Emberst hanakoyla v.s gidersen olmaz. (final ile) 2.yi ise vücudunuzu johhny veriryorsunuz otomatik %100 oluyor fakat bunlar final için geçerli.

Belki almaya durumu yok? Ceza yiyeceğimi bile bile yardımcı oluyorum çünkü eskiden bende oyun alamıyordum kardeşim crack oynuyordum. Yargısız infaz yapma ülkenin durumu belli zaten.
Hayatım boyunca hiçbir oyuna para ödememiş birisi olarak bu konuya yazdığım mesajları okuduğunda korsan oyun oynamayı eleştirdiğim sonucuna mı vardın gerçekten?

Sahi, paylaştığım şarkıyı dinledin mi?

Geri
Yukarı