Çözüldü Cyberpunk 2077'de kaç tane son var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TÇB

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
2
Cyberpunk 2077'de kaç tane son var? Göçebe hayatında oynarken akıl hastanesinde yattığımız son bölümü yaptım fakat bundan başka son var mı veya kaç tane son var? Seçtiğimiz hayat tarzları oyunun sonunu etkiliyor mu?

Çözüm
Cyberpunk 2077'de kaç tane son var? Göçebe hayatında oynarken akıl hastanesinde yattığımız son bölümü yaptım fakat bundan başka son var mı veya kaç tane son var? Seçtiğimiz hayat tarzları oyunun sonunu etkiliyor mu?

Toplam 6 son var diye biliyorum daha fazla ya da az olabilir.
Gizli sonu merak edenler bu videonun açıklama kısmını okuyun ve videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu ben de bilmiyordum hemen denemeye gidiyorum.

Evet o görevi yapman lazım sonra çatıda seçim yaptığımız yerde Johnny şey diyor son bir kez aramak istediğin biri var mı? Orada panami arayacaksın sonra Orada 3 seçenek olacak Rogue'yi ara Panami ara ve Hanakoyu ara diye orada Panami seçmen lazım ama öyle bir seçenek çıkmıyorsa bilmiyorum.
Panam ile seviştikten sonra baygınlık geçirip yere yığıldım. Nerede oluyor bu olay?

Geri
Yukarı