Cyberpunk 2077'de kayıt noktası değiştirme

Sadece Ege

Centipat
Daha fazla  
Cyberpunk'da kayıt noktası yaparken görevdeydim kayıt uzun sürdüğü için göreve devam ettim fakat yüksek bir yerden düşüp öldüm. Tam düştüğüm sırada kayıt almış ve kaldığım yerden başlat dediğimde düştüğüm noktadan başlıyor. Böyle bir kısır döngüye girdim. Oyunu bitirmeme az kalmıştı fakat şimdi hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Bir önceki kayıt noktasına geçebilir miyim ya da daha önce başına gelmiş olan biri var mı? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu açtığın ilk gelen menüde oyun yükle kısmına tıkla, orada geçmişte alınan kayıtlar bulunmakta. En son ki kayıt yüksekten düştüğün anda olduğu için en sondan bir önceki kaydı seç. Sondan bir önceki kayıttan şuan oynadığın yere kadar aynı yerleri tekrar oynaman gerekecek bilgin olsun.
Başka çözüm yolu bilen olursa yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.
NOT: Oyunda birden fazla final bulunmakta, finale geldiğin zaman geçmiş kayıtları yükleyerek tüm finalleri bitirmeni öneririm, iyi oyunlar.

Cyberpunk'da kayıt noktası yaparken görevdeydim kayıt uzun sürdüğü için göreve devam ettim fakat yüksek bir yerden düşüp öldüm. Tam düştüğüm sırada kayıt almış ve kaldığım yerden başlat dediğimde düştüğüm noktadan başlıyor. Böyle bir kısır döngüye girdim. Oyunu bitirmeme az kalmıştı fakat şimdi hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Bir önceki kayıt noktasına geçebilir miyim ya da daha önce başına gelmiş olan biri var mı? Ne yapmalıyım?

Oyun yükle deyip öldüğünüz saveden önceki saveye geçin.

Geri
Yukarı