Cyberpunk 2077'de The Witcher Cirilla göndermesi

Junji Ito

Hectopat
Arkadaşlar eğer oyuna şirketçi olarak başlayıp patronunuz ile konuşup ofisinize dönerseniz çekmeceyi açtığınızda karşınıza böyle bir dergi çıkacak.
Oyunda hatırlarsanız Cirilla zamanda yolculuk yaptığından bahsediyordu ve Geralt'da benimle kafa bulma diyordu oyunda Cirillayı göremiyoruz ama böyle ufak bir easter egg varmış. RETRO GAMING yazıyor...

resim_2020-12-19_183218.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar eğer oyuna şirketçi olarak başlayıp patronunuz ile konuşup ofisinize dönerseniz çekmeceyi açtığınızda karşınıza böyle bir dergi çıkacak.
Oyunda hatırlarsanız Cirilla zamanda yolculuk yaptığından bahsediyordu ve Geralt'da benimle kafa bulma diyordu oyunda Cirillayı göremiyoruz ama böyle ufak bir easter egg varmış. RETRO GAMING yazıyor...

Eki Görüntüle 790078
Şubat bekle beni bebeğim.
Ah Ciri'm benim dur tekrar gireyim şu oyuna.

Hocam optimizasyon problemi ve buglarına rağmen öyle severek bitirdim ki anlatamam size ama olmasa daha iyi olur muydu 2 katı zevk alarak oynardım.
Hocam takıntılarım var bir oyunda belli bir FPS altında oynayınca sinirlerim bozuluyor. Buglar neyse göz ardı edilebilir fakat optimizasyon leş.
Pustum şubatı bekliyorum.
Aynen öyle bende.

Hocam takıntılarım var bir oyunda belli bir FPS altında oynayınca sinirlerim bozuluyor. Buglar neyse göz ardı edilebilir fakat optimizasyon leş.

Aynen öyle bende.
Evet en low grafikte olsa 60 fps altı hiçbir oyunu oynamam ben.

Aynen öyle bende.
Hocam ben manyak gibi beklediğim için gece gündüz oynadım bitirdim ve deli keyif aldım ama takıntınız var ise kesinlikle önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı