Cyberpunk 2077'de "topu dikti" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

furkanarikan00

Femtopat
Daha fazla  
Cyberpunk oynuyorum oyun süresince birçok kez takılıp oyundan attı ve Cyberpunk topu dikti hatası verdi ama oyunun problemli olduğunu bildiğim için sinirlensem de normal karşıladım. Ama oyunun artık sonuna yaklaşırken "mutlak ölümsüz" isimli görevin bir noktasında beni attı ve artık o kaydı açarken her seferinde atıyor. Daha gerideki bir kaydı açtım ve ilerledim ama o noktaya geldiğimde yine attı. Yani oyuna devam edemiyorum. Bu sorunun nedenini veya çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Oyun orijinal Epic Games'ten ve sistemim yeterli 3060 Ti bir sistem. Windows 10 olsun ekran kartı sürücüsü olsun bunlar güncel son sürümler,(herhangi bir mod kurulu değil. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım bir eksik yok.

Bu hata ile ilgili tüm konulara baktım benim sorunumla ilgili bir konu değil hiçbiri maalesef

Kapalı. Açık da olsa böyle bir sorun olmaması gerekiyor ekran kartım RT açık şekilde oynamak için de yeterli oluyor.
Konu ekran kartınızın yeterli olması değil. Oyunda var olan bir hatadan bahsediyoruz burada. Sonuç olarak RT'nin kapatmak sorunu çözebiliyormuş. Eğer sizin için çözmüyorsa hemen benzer konular kısmına bakarak azıcık araştırma ile sorunu çözebilirsiniz bence.

Oyunun dosyalarinı tarayın
Oyun hdd yuklu ise hdd hizlandirma var oyun ayarlari icinde onu acın
Birde çevre kalabaliklıgı var onu minumuma cekin birde öyle deneyin

Konu ekran kartınızın yeterli olması değil. Oyunda var olan bir hatadan bahsediyoruz burada. Sonuç olarak RT'nin kapatmak sorunu çözebiliyormuş. Eğer sizin için çözmüyorsa hemen benzer konular kısmına bakarak azıcık araştırma ile sorunu çözebilirsiniz bence.
Dediğim gibi, RT kapalı ve konuların hepsine baktım. Son kısımda "oyun orjinal" kısmından itibaren yazdıklarım da zaten o konularda çözüm olarak sunulmuş şeylerdi. Benim yaşadığım sorun oyuna girememe veya arada bir oyundan atma değil. Oyunun spesifik olarak belli bir yerinde oyunun çöküyor olması.

Oyunun dosyalarinı tarayın
Oyun hdd yuklu ise hdd hizlandirma var oyun ayarlari icinde onu acın
Birde çevre kalabaliklıgı var onu minumuma cekin birde öyle deneyin
Oyun ssd ye kurulu 3000/2000 okuma yazma hızı var. Oyunun çöktüğü yer kapalı bir alanın içi ve kalabalık yerlerde değil orada çöküyor ama yine de deneyeceğim şimdi.

Bunu fark ettim. Bulut yüklemesiyle alakalı bir problem galiba. Tekrar dene dediğimde bir şey değişmiyor.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Merhaba öncelikle. Belirttiğin sorunların aynısını bende yaşıyorum ve aynı görevdeyim bende. ''Mutlak Ölümsüz'' görevinde ne denesem de atıyor oyundan. Eski savelerden başlatıp açıyorum ama yine de bi' fayda etmiyor. Çözümünü bulursan paylaşır mısın? Çok sevinirim. Bende 3 gündür çözmeye çalışıyorum ama bir türlü sonuca ulaşamadım. Teşekkürler şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı