Cyberpunk 2077'mi, GTA Trilogy mi?

GTA Trilogy Remastered'dan ne anlıyorsun? Remastered ne demek biliyor musun? Bilmiyorsan evet o oyunlardan bahsediyorum. Klasik versiyonlarına laf eden yok. 50 kere San Andreas - Vice City oynamış bitirmiş insanım.
1. Remasterted dan kastığın oyunlar hangisi benmi bilmiyorum.
2. Arkadaş Triolgy konusu açmış oyunun klasikleri Definetive edition olan.
Okuma yazmayı çözebilsen işin kolay aslında.

Hiç mi gideri yok ya? Seriyi merak ediyorum da. Youtubeden izlesem aynı tadı verir mi acaba?
Hepsi taş gibi oyunlar hepsinin oynanması gerek, sadece pahalılar burda temiz bir korsan bulabilirsen ordan oyna.

Hepsi taş gibi oyunlar hepsinin oynanması gerek, sadece pahalılar burda temiz bir korsan bulabilirsen ordan oyna.
Tamamdır Cyberpunk almaya karar verdim sanırım. Anladığım kadar ile bu para o versiyona verilmez. Dlc işini de hallederim.

GTA Trilogy Buglar ile dolu dandik bir oyun. Oyunun ilk çıktığı sürümler çok daha iyi. Sen şuan sadece GTA 'yi savunuyorsun.

Tamamdır Cyberpunk almaya karar verdim sanırım. Anladığım kadar ile bu para o versiyona verilmez. Dlc işini de hallederim.
Doğru olan.

Hiç mi gideri yok ya? Seriyi merak ediyorum da. YouTube'dan izlesem aynı tadı verir mi acaba?

Remestred versionlarında ilk cıktıgında bayağı bug falan vardı.
Grafik güncellemesinden baska bir şey getirilmemiş remestred versionunda.
Normal GTA San Andreas oynamanız daha iyi olacaktır oda Steam'de yok korsandan baska care yok.

Geri
Yukarı