Cyberpunk alınır mı?

HarryBanner

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 189 TL'ye Cyberpunk almayı düşünüyorum. Fiyatına değer mi? Her gün 1.5 saat kadar oynayarak oyunu bitirmem ne kadar sürer? Açık dünyası beni ne kadar götürür?

1609418342053.png

250 TL'ye Steam'den ön sipariş ile alan birisi olarak pişmanlık duymadım. Sistemim giriş seviyesi R31200 AF GTX1650 ve 16 GB RAM ile oynadım. Elbette teknik hatalar var. 190TL'ye şu an için çok iyi fiyat. Fakat oyuna ocak ve şubat ayında 2 büyük güncelleme gelecek sözde hatalar düzelecek. Bana sorarsan bahar indirimlerinde oyunu satın almalısın eğer ki sistemin orta veya üst seviye değilse.

250 TL'ye Steam'den ön sipariş ile alan birisi olarak pişmanlık duymadım. Sistemim giriş seviyesi R31200 AF GTX1650 ve 16 GB RAM ile oynadım. Elbette teknik hatalar var. 190TL'ye şu an için çok iyi fiyat. Fakat oyuna ocak ve şubat ayında 2 büyük güncelleme gelecek sözde hatalar düzelecek. Bana sorarsan bahar indirimlerinde oyunu satın almalısın eğer ki sistemin orta veya üst seviye değilse.

RTX 2060 i7 10750H 32 GB RAM kullanıyorum. Peki 140 TL'ye RDR2 alırsam o uzun süre götürür mü? Oyun çok yavaş mı veya akıcı bir deneyim isteyen birini memnun eder mi?

i7 8750H, 8 GB RAM ve GTX 1060 ekran kartı ile 30 FPS civarında oynadım. Hız yaptığımda kasılmalar oluyordu ama hikayesini merak ettiğim için oynamaya devam ettim ve oyunu bitirdim. Hatta şu an yan görevleri yapmakla uğraşıyorum. Merak ediyorsan al ama çok fazla sorunu var ve belki 3 ay sonra bu sorunlar çözülecek.
RTX 2060 i7 10750H 32 GB RAM kullanıyorum. Peki 140 TL'ye RDR2 alırsam o uzun süre götürür mü? Oyun çok yavaş mı veya akıcı bir deneyim isteyen birini memnun eder mi?
RDR 2 daha stabil ve ne olduğu belli bir oyun hikayesi de çok iyi. RDR 2'yi 63 saatte bitirip silmişim ve Cyberpunk 50 saatten devam ediyor.

500 TL olsaydı da, Cyberpunk alırdım. RTX'li koca bir açık dünya. offline oynama süresi 100 saat olan dev bir yapım. kaç tane oyun var ki size bunları sunabilsin. tabi sürekli aynı yerlerde oynanan online oyunlar artık para.

Geri
Yukarı