Cyberpunk 2077 alınır mı?

1streyn

Femtopat
Daha fazla  
Selam, arkadaşlar. Normalde hikayeli oyun seven birisi değilim hep Online FPS tarzında oyunlar oynuyorum hatta sadece CS oynuyorum diyebilirim. Bir de GTA 5 almıştım arada bir ona giriyorum araba sürmek için o kadar. Şu sıralar CS de bayağı bir baymış durumda yeni oyunlar oynamak istiyorum ama Online olmayan oyunlara da para vermek istemiyorum Cyberpunk'a Online gelme ihtimali var mı veya alsam pişman olur muyum açık dünyası vs sıkar mı sıkmaz mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistemim:
RTX 3070 Dual OC ASUS.
i5 12400F Intel (stok soğutucu).
RAM 16 GB.

Bende sadece CS oynuyorum. Bir ara oynadım soluksuz 100 saat. TL'nin son günleri liberty pack de aldım. En baştan zor modlardan birinde başlayıp tekrar bir şeref turu atacağım.

Selam, arkadaşlar. Normalde hikayeli oyun seven birisi değilim hep Online FPS tarzında oyunlar oynuyorum hatta sadece CS oynuyorum diyebilirim. Bir de GTA 5 almıştım arada bir ona giriyorum araba sürmek için o kadar. Şu sıralar CS de bayağı bir baymış durumda yeni oyunlar oynamak istiyorum ama Online olmayan oyunlara da para vermek istemiyorum Cyberpunk'a Online gelme ihtimali var mı veya alsam pişman olur muyum açık dünyası vs sıkar mı sıkmaz mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistemim:
RTX 3070 Dual OC ASUS.
i5 12400F Intel (stok soğutucu).
RAM 16 GB.
Online mod gelmeyecek oyuna. Onun dışında taş gibi bir oyundur kendisi, gram pişman olmazsın satın alırsan.

Hocam bence al, 1 saat oyna beğenmezsen iade et. Online geleceğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı