Cyberpunk alınır mı?

Dostum tabi ki alınır oyun hikaye açısından gerçekten çok iyi.
Ana görevler yan görevler akıyor.
Karakter derinliği gerçekten çok iyi her karakter özenle yazılmış.
Oyunu çıktığı günden bu yana oynuyorum karşılaştığım buglar gülüp geçtiğim havada kalan eşyalar idi.
Firma güncelleme ile hallediyor.
DLC'lerde geleceğini söylediler bence alınır.

RTX 2060 i7 10750H 32 GB RAM kullanıyorum. Peki 140 TL'ye RDR2 alırsam o uzun süre götürür mü? Oyun çok yavaş mı veya akıcı bir deneyim isteyen birini memnun eder mi?
RDR2'nin ilk 30 saati falan hikaye anlamında yavaş, hatta linçlenmeyeceksem son 4-5 saati hariç oyunun tamamının hikaye temposu düşük. Ama çok kaliteli, vakit geçirmesi çok keyifli bir oyun. Hikaye finali de çok güzel.

Cyberpunk RDR2'ye kıyasla çok daha yüksek tempolu bir oyun. Oynanışı, mekanikleri, fizik motoru vs gibi konularda geride kalsa da, her şeye yön vereceğiniz bir RPG değil de, az çok RPG ögeleri içeren, oynanış açısından size farklı seçenekler sunan (stealth, melee, hacking, shooter) aksiyon dolu bir oyun. Hikayesi de kesinlikle çok başarılı oluşturulmuş, çok yüksek tempo ve akıcılıkla ilerliyor. Sisteminiz de rahat kaldırır.

Bence ikisini de kesinlikle deneyimlemelisiniz. Ama daha akıcı bir deneyim istiyorsanız, hikaye oynamak istiyorsanız, karşınıza çıkacak ufak tefek bugları sorun etmeyecekseniz Cyberpunk'ı tercih edin ilk etapta derim.

RDR2 şu an bugları temizlenmiş, teknik açıdan tamamen oturmuş bir oyun, önceliği ona verip Ocak Şubat aylarında Cyberpunk'ın toparlanmasını beklemeyi de deneyebilirsiniz, ancak RDR2'den beklentiniz hızlı ilerleyen, akıcı bir oyun olmasın derim.

RTX 2060 i7 10750H 32 GB RAM kullanıyorum. Peki 140 TL'ye RDR2 alırsam o uzun süre götürür mü? Oyun çok yavaş mı veya akıcı bir deneyim isteyen birini memnun eder mi?

Akıcı bir deneyim yaşarsın. Ama bence de RDR2 al. Bana göre RDR2 ve Cp'ın hikayeleri gerçekten başarılı ama kıyaslama yap dersen RDR2'nin hikayesini daha başarılı bulurum. 50 saatte bitirdim RDR2'yi. Pişman olmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı