Cyberpunk çıkış saati ve ön-yükleme tarihi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A bak senin konun.

A bak senin konun.

İyi oldu hatırlattığınız. Arkadaş kısa süreli bir hafıza kaybı geçirip aynı konuyu tekrar açmış galiba.
Ya da üçleme çekiyor, bir sonraki "Cyberpunk çıkış saati ve ön-yükleme tarihi" konunu merakla bekliyoruz. :)

İyi oldu hatırlattığınız. Arkadaş kısa süreli bir hafıza kaybı geçirip aynı konuyu tekrar açmış galiba.
Ya da üçleme çekiyor, bir sonraki "Cyberpunk çıkış saati ve ön-yükleme tarihi" konunu merakla bekliyoruz. :)

Başlığı ve içeriği aynı şekilde ayarlayan mod ceza yiyen ben benim ilk yazdığımla başlık aynı değil.
Fa.

Fark ettiysen çıkış saatinden falan bahsetmemişim.

Burada kendi sorumu sormuştum. Diğerinde sadece ön yükleme tarihi aynı aslında bu postun soru postu diğerinin haber postu olması gerekiyor.

Sen kimsin? Ben konu sahibi ile konuşuyorum.

Konu sahibiyim buyur?

Sen kimsin? Ben konu sahibi ile konuşuyorum.

Diğer açtığım konu bilgi amaçlı burada bahsettiğimle aynı olan tek şey ön yükleme orada aynı yazmamışım bilke farklı şeyler yapmışım. Başlıkların ve içeriği aynı şekilde düzenleyen mod.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı