Cyberpunk darboğazdan dolayı düşük FPS değerleri

2080 ile 2K'da 80-100 FPS alıyorum High ayarlar ve DLSS dengeli açarak ama işlemci olarak i9 kullanıyorum işlemciden darboğaz yiyor olabilirsin dün gece DLSS açık olmadan 50-70 FPS arası oynuyordum onda bile gram kasma ya da takılma olmadı.
işlemci fiyatları acayip uçuk son zamanlar
Yeni gelen NVIDIA Driver'ını kurun. İşlemci darboğaz yiyor o yüzden DLSS açıp ayarları Ultra yapın. 2K oynamanızda fayda var.
kurulu ve dlss i açtım pek bir fark görmedim ama 2k yı denemeliyim
7700'ün 2080'i besleyeceğini hiç sanmıyorum. Darboğaz yaşıyor olabilir misiniz?

MSI Afterburner aracılığıyla kullanım değerlerini ve sıcaklık değerlerini paylaşın.
darboğaz kesin yaşıyorum ama işlemci önerimi i7-4790 ve high oynamak için i7-6700k diye paylaşmışlardı

İşlemci fiyatları acayipucuk son zamanlar.

Kurulu ve DLSS'i açtım pek bir fark görmedim ama 2K'yı denemeliyim.

Düşük ayarlarda işlemci darboğaz yiyor ve performansınız düşüyor. Ultra ayarlarda açın MSI Afterburner ile birlikte kullanım değerlerine bakın. Eğer işlemci ona rağmen darboğaz yiyorsa 2K açın hala aynı ise 4K medium denenebilir.
Ayrıca işlemci almaya kalsanız anakart değişimide gerekcek ölü soket sonuçta sizin anakartınız.
i7-4790 ve High oynamak için i7-6700K diye paylaşmışlar.

Evet böyle ancak siz işlemciden çok daha iyi bir ekran kartını kaldırması için zorlarsanız FPS değerleriniz düşer çünkü işlemci yetişemez o değeri işlemeye. Elinizde güçlü bir işlemci var evet ama o işlemcide bir yere kadar.

İşlemci fiyatları acayipucuk son zamanlar.

Kurulu ve DLSS'i açtım pek bir fark görmedim ama 2K'yı denemeliyim.

Darboğaz kesin yaşıyorum ama işlemci önerimi i7-4790 ve High oynamak için i7-6700K diye paylaşmışlardı.

Vallahi ben geçen sene topladım iyi ki de i9 almışım diyorum toplarken arkadaşlar i5 al i7 al yeter demişti ama ben ilerisi içinde biraz idare etsin diyerek almıştım üstelik fiyatları şimdiki gibi uçukta değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı