Cyberpunk görev bugda kaldı

Epicfeno

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oynayanlarınız biliyordur. Delamain'in arabalarını bulma görevi var yan görev. Bütün arabaları buldum, Delamain beni aradı T'ye basıyorum ama cevap verilmiyor. V telefonu açmıyor. Sonra da bir daha aramadı. Şimdi de görevi işaretlediğimde sağ üstte Delamain'le konuş diyor. Arıyorum açmıyor. O da beni aramıyor. Save dosyasını bırakıyorum oynayanlar varsa bir zahmet bakabilir mi lütfen?

SAVE DOSYASI

O görevleri yutupdan izleyin hocam. Ben de başkası adına öldürmek görevinde kaldım, duvardaki yönlendiriciye yaklaşınca tuş çıkmıyor. Allah'tan yan görevdi.
YouTube'dan da izledim. Adam son arabayı halettiğinde Delamain arıyor onu ama beni aramıyor. Hatta şöyle oldu, son arabayı hallettikten sonra Delamain beni aradı bugda kaldı T'ye bastım açmadı telefonu sonra bir daha da aramadı görev bugda kaldı.

O görevleri yutupdan izleyin hocam. Ben de başkası adına öldürmek görevinde kaldım, duvardaki yönlendiriciye yaklaşınca tuş çıkmıyor. Allah'tan yan görevdi.
Evet dostum benimde aynı şekilde yönlendiriciye gelince tuş acılmıyor kaç defa denedim farklı günlerde olmuyor bir yan görev o kaldı onu bitirirsem baska yan görev açılmıyorsa zorlamıyayim ben belki bir baska görev açılır diye yapmaya calısıyorum ama yönlendiriciden bişey cıkmıyor 😤😤😤

Evet dostum benimde aynı şekilde yönlendiriciye gelince tuş acılmıyor kaç defa denedim farklı günlerde olmuyor bir yan görev o kaldı onu bitirirsem baska yan görev açılmıyorsa zorlamıyayim ben belki bir baska görev açılır diye yapmaya calısıyorum ama yönlendiriciden bişey cıkmıyor 😤😤😤
Devamı yok hocam Nancy ile konuşuyorsunuz bitiyor. O ve bir tane kurtarma görevini yapamadım sadece. Lavabodan soğutucuyu aldım ama hâlâ orda durmaya devam ediyor. Kadınla etkileşim kuramıyorum. :D

Arkadaşlar görevlerin hepsi bitti, bu görev bende de buglı, çözümünü bilen var mı? Dediğiniz gibi YouTube'dan baktığımda merdivenlerden çıkınca yönlendirici ile etkileşime geçmem gerekiyor fakat o tarz bir button çıkmıyor bende de.

Arkadaşlar görevlerin hepsi bitti, bu görev bende de buglı, çözümünü bilen var mı? Dediğiniz gibi YouTube'dan baktığımda merdivenlerden çıkınca yönlendirici ile etkileşime geçmem gerekiyor fakat o tarz bir button çıkmıyor bende de.
Çözüm görev buga girdiği an eski kayıtlardan görevin başladığı ana geri dönmekti ama orayı çoktan geçmişsin. Mecbur yeni patch'ı bekliyeceksin ama onlarda iyice bozuyor oyunu. Attığım videoyu izle geç önemsiz bir görev zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı