Çözüldü RDR2 görev bugda kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deagle762

Centipat
Daha fazla  
Şu an oyunu John ile oynamaktayım ve Sadie'nin bir görevinde takılı kaldım. Oyunu yeniden başlatmama rağmen görevde diyaloğa girmiyorlar. Oyunu doğruladım fakat değişen bir şey olmadı. Altta ekran görüntülerini koyacağım. Oyunu Epic'ten aldım ve Sadie'yi öldürmeme rağmen görev hala devam ediyor.😀

1710167393736.png

1710167408850.png

Çözüm
Sorunu çözdüm. Oyuna mod falan kurmaya uğraştıysanız oyunun dosya konumunda version.dll adlı bir dosya olması gerek. O dosyayı oyuna girmeden kaldırmanız ve görevi yaptıktan sonra isterseniz tekrardan oyunun dosya konumuna atmanız gerek. Yabancı forumlara göz attığımda bu şekildeydi ve işe yaradı.
Sorunu çözdüm. Oyuna mod falan kurmaya uğraştıysanız oyunun dosya konumunda version.dll adlı bir dosya olması gerek. O dosyayı oyuna girmeden kaldırmanız ve görevi yaptıktan sonra isterseniz tekrardan oyunun dosya konumuna atmanız gerek. Yabancı forumlara göz attığımda bu şekildeydi ve işe yaradı.

Çözüm
Hocam Sadie'nin suçu neydi peki. 😀

Geri
Yukarı