Cyberpunk iade edilmeli mi?

Indominus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam'den Cyberpunk satın aldım indirim bitmeden. Sizce iade edeyim mi yoksa kalsın mı? Oyunlara 1000 TL vermiştim, Cyberpunk ile beraber 1500 TL vermiş oldum. Biraz fiyat olarak sıkıntı oldu, Cyberpunk'ı iade etmeye değer mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu neden iade etmek istiyorsunuz? Oyunu mu beğenmediniz? Eğer oyunu beğenmediyseniz kütüphanede tutmanın pek bir mantığı yok gibi ancak şunu da göz önünde bulundurmak gerek: 20 Kasım'dan sonra bu fiyattan bulamayacaksınız, sonradan oynamak isterseniz bu fiyattan alamayacaksınız kısacası. Alabileceğinizi düşünmüyorum. Bunu göz önünde bulundurarak iade etmenizi tavsiye ederim.

Para çok büyük sıkıntı değil ise iade etmeni tavsiye etmem.
para sıkıntı

Oyunu neden iade etmek istiyorsunuz? Oyunu mu beğenmediniz? Eğer oyunu beğenmediyseniz kütüphanede tutmanın pek bir mantığı yok gibi ancak şunu da göz önünde bulundurmak gerek: 20 Kasım'dan sonra bu fiyattan bulamayacaksınız, sonradan oynamak isterseniz bu fiyattan alamayacaksınız kısacası. Alabileceğinizi düşünmüyorum. Bunu göz önünde bulundurarak iade etmenizi tavsiye ederim.
Parasal olarak sıkıntı yaşacağımı düşündüğüm için iade etmek istiyorum biliyorum farkındayım fiyatların artacağının farkındayım zaten gow, rdr2, days gone,control,mortal kombat 11 aldığım için biraz sıkıntı oldu parasal olarak hesap olarak alsam sonradan güvenilir sitelerden hikayesini oynayıp bitiririm en azından diyorum

Artı olarak oyunu beğenmeme ile alakalı sıkıntım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı