Sekiro iade edilmeli mi?

ZlatanG

Decapat
Daha fazla  
Sekiro aldım bu indirim güzel ve zam gelip fiyatı artıcağına inanıyorum fakat arkadaşlarım bana Game Pass al dedi. Sizce şimdi Sekiro iade edip mi Game Pass alayım yoksa sınavlardan sonra mı Game Pass alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maddi durumunuzu bilmiyorum ancak Game Pass 30TL Sekiro 144TL, Sekiro'yu iade edip Game Pass almanın bir mantığı olduğunu düşünmüyorum şahsen.

Maddi durumunuzu bilmiyorum ancak Game Pass 30TL Sekiro 144TL, Sekiro'yu iade edip Game Pass almanın bir mantığı olduğunu düşünmüyorum şahsen.

Yok alacağım zatende şimdi almayacağım Sekiro zaten Sekiro'ya falan zam gelir sınavlardan sonra da Game Pass alacağımda şimdi mi alayım diye sordum.

Sınava öncelik ver dostum :) vakit bol uygun olduğun zaman oynarsın, iyi çalışmalar başarılar.

Teşekkür ederim hocam sağ olasın.

Hayatta arkadaşlarının demesiyle hareket etme hiçbir zaman. İyi düşün, taşın ve kendi yolunu çiz.

Oyunu bir heves almışsın, oynayıp denemeden neden arkadaşlarının demesiyle fikir ayrılığına düşüyorsun?

Yok denemiştim çok zor geldi iade etmeye karar verdim okulda bayağı şans vermem gerektiğimi anladım ve şu an yamamı kurdum oynamayı bekliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı