Cyberpunk topluluk videosunda Türkiye yok

Criesley

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İlahiyat
Yeni topluluk videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine yokuz sanki oynamadık sanki destek çıkmadık sanki yokmuşuz gibi davranıldı hissi geliyor insana.

Dosya Ekleri

• görülmüyoruz.png
    görülmüyoruz.png
    118,3 KB · Görüntüleme: 67
İngilizce olarak videonun altına yorum yapın, tepkinizi belirtin bence.
Benim için önemli değil açıkçası. Sonuçta oyunu almadım henüz. 😀

Oyunu o kadar aşağıladınız bug dolu diye bir de üstüne teşekkür videosuna Türkiye'yi mi koyacaklardı? 🤣
Bugları yalnızca Türkiye eleştirmedi ya? YouTube'da Cyberpunk ile dalga geçen bir sürü yabancı video var ve milyonlarca izlenmelere sahip. Senin düşünce yapına göre gidersek hiçbir ülkeyi koymamaları gerekiyor.

Pozitif yönden bakarsak, Rockstar Games gibi bir şirket Türkçe yama getirmemek için elinden geleni yaparken Cyberpunk'da Türkçe yama var en azından.

Son düzenleme:
İngilizce olarak videonun altına yorum yapın, tepkinizi belirtin bence.
Benim için önemli değil açıkçası. Sonuçta oyunu almadım henüz. 😀

İleride alacağın oyunun Türkçe olmasını istiyorsan önemli hocam. Bizimkiler fiyatlandırmalı Türkçe yama çıkartıyorlar artık. Animus Valhalla'nın Türkçe yamasını paralı satıyor mesela. Cidden hiçbir ülkenin umurunda değilmişiz gibi hissetmiyor musun?

Bugları yalnızca Türkiye eleştirmedi ya? YouTube'da Cyberpunk ile dalga geçen bir sürü yabancı video var ve milyonlarca izlenmelere sahip. Senin düşünce yapına göre gidersek hiçbir ülkeyi koymamaları gerekiyor.

İyi yönden bakmak lazım, Rockstar Games gibi bir şirket Türkçe yama getirmemek için elinden geleni yaparken Cyberpunk'da Türkçe yama var.

@Criesley benim gibi insanlar olmazsa olmazınız.
YouTube'ya baktım da yabancı kişiler meme amaçlı çekmiş gibi gözüküyor. (Diğer videolar da bug raporu amaçlı çekilmiş gibi)
Tüm kaynakları ele alırsak Türkiye zaten 1. sırada, Bir Türk çekmiş 20 dakika video Cyberpunk bugları hakkında.

Mesela hayal edin, Cyberpunk 2077 developer ekibinin yerine siz olsaydınız bu buglar gene olacaktı, bug olmayan oyun yok. Ayrıca abartıldığı kadar da oyun oynayışını etkileyecek durum da bug mevcut değil.

(Bknz: Video) 1.0 versiyonu ile 1.5 versiyonu arasında ki farklar çekilmiş zaten ^^

İleride alacağın oyunun Türkçe olmasını istiyorsan önemli hocam. Bizimkiler fiyatlandırmalı Türkçe yama çıkartıyorlar artık. Animus Valhalla'nın Türkçe yamasını paralı satıyor mesela. Cidden hiçbir ülkenin umurunda değilmişiz gibi hissetmiyor musun?
Asıl sorun üzen şey orada Şükran var da nasıl teşekkür ederim yok. Şükran diyen insanların milyonda biri oynamamıştır duymamıştır bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı