Cyberpunk topu dikti hatası

FaxtanEmir014

Femtopat
Daha fazla  
Oyunun GOG sürümü mevcut. İndirelim dedik. 10 buçuk saat sonra indi, açtım ve bu hata çıktı:

1617475995889.png

Şu anlık DirectX 12 indiriyorum, bir de öyle deneyeceğim.

Yeniden başlatınca zaten Microsoft'un sürücüleriyle başlayacak sistem, çözünürlük vs. farklı olabilir belki.

Arkadaşların üstte dedikleri doğru bu arada. Bu da sorunu çözmezse ona gelecektim, sağ olsunlar benden önce söylemişler. Özellikle raporda bir adresteki bilgilerin okunamadığı geçiyordu, bu da bellek sorununa/yetersizliğine işaret edebilir.

RX 560 ile 1080p en Low'da 30 FPS alamıyordum. Kolay gelsin. 144p oynarsınız.

4 çekirdekli işlemcime şimdilik güveniyorum, olmazsa hayırlısı.
1617482362015.png

Yeniden başlatınca zaten Microsoft'un sürücüleriyle başlayacak sistem, çözünürlük vs. farklı olabilir belki.

Arkadaşların üstte dedikleri doğru bu arada. Bu da sorunu çözmezse ona gelecektim, sağ olsunlar benden önce söylemişler. Özellikle raporda bir adresteki bilgilerin okunamadığı geçiyordu, bu da bellek sorununa/yetersizliğine işaret edebilir.

Efenim oyunu uyumluluk modu seçip art arda çalıştırınca farklı bir hatayla karşılaştım.
Bellek şu işi yapamaz: Read dedi başka bir hatada SS alınmıyordu.
Yani 140 GB boş yerim var nesine yetmiyor beyefendinin acaba?

4 çekirdekli işlemcime şimdilik güveniyorum, olmazsa hayırlısı.
Eki Görüntüle 956527

Efenim oyunu uyumluluk modu seçip art arda çalıştırınca farklı bir hatayla karşılaştım.
Bellek şu işi yapamaz: Read dedi başka bir hatada SS alınmıyordu.
Yani 140 GB boş yerim var nesine yetmiyor beyefendinin acaba?

Eki Görüntüle 956527

Acaba burada biz boşuna mı dil döküyoruz? Kardeşim çalışmaz dedik. Daha da deneme bence. Olmayacak çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı