Cyberpunk Ultimate Edition Steam'den mi Epic'ten mi alınmalı?

DutchvanderLinde

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Malum Steam dolara geçtikten sonra oyun fiyatları uçtu. Cyberpunk Ultimate Edition almak istiyorum bu oyunun kendisi ve DLC dahil olan paketi yani. Steam'de şu an 38.30 dolar, yaklaşık 1150 lira civarı ediyor. Epic'te ise kupon indirimi ile 700 liraya satılıyor. Oyunlarımın tek platformda olması hoşuma gidiyor. Steam'in arayüzü daha güzel daha kullanışlı ancak 450 lira da az bir fark değil. Halihazırda Steam'de önceden kalma 14 dolar param var. Sizce üzerini tamamlayıp Steam'den mi almalıyım yoksa Epic'ten alıp Steam'deki parayı başka oyuna mı harcamalıyım.

Aslında Elden Ring de almak istiyorum ancak Elden Ring Epic'te yok. Steam'de 22 dolara satılıyor. Steam'de 14 dolar param var onu 22 dolara tamamlayıp Steam'den Elden Ring alıp Epic'ten de Cyberpunk alıp geçmek en mantıklısı gibi siz ne dersiniz?

Haklısınız hocam çöpe giden bir 450 lira resmen. Artık Steam'den mecbur kalmadıkça oyun alınmaz gibi. Epic'ten alınan oyunda sorun yaşama durumu olur mu sizce. Performans sorunları vs.

Benim de Epic Games'den çok oyun alma alışkanlığım yoktu Steam dolara geçene kadar. Hatta çoğu oyunum hala Steam'dedir.
Dedir Epic Games'de sadece RDR2 God of War ,Cyberpunk gibi oyunlar var bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar hiçbirinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de Epic Games'den çok oyun alma alışkanlığım yoktu Steam dolara geçene kadar. Hatta çoğu oyunum hala Steam'dedir.
Dedir Epic Games'de sadece RDR2 God of War ,Cyberpunk gibi oyunlar var bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar hiçbirinde.
Teşekkürler hocam sağolun. Steame karşı doluyum zaten. Steamdeki son alışverişimi de yapıp bir daha bir şey almayacağım. 14 dolarım var steamde. 22 dolara elden ring satın alacağım steamden çünkü epic gamesde yok elden ring. Epicden de cyberpunk alacağım

Teşekkürler hocam sağ olun. Steam'e karşı doluyum zaten. Steam'deki son alışverişimi de yapıp bir daha bir şey almayacağım. 14 dolarım var Steam'de. 22 dolara Elden Ring satın alacağım Steam'den çünkü Epic Games'de yok Elden Ring. Epic'den de Cyberpunk alacağım

Bende 0.10 cent kaldı ferrarim hangi renk olsun diye düşünüyordum :D

Ben sürekli Steam kullanan biriydim Epic neredeyse hiç kullanmiyordum ama artık Steam'den bir şey almak güzel bir indirim olmadığı sürece hiç mantıklı değil neden diyeceksiniz arada çok fiyat farkı var Epic Games şu an bayağı ucuz bence gidin oradan oynayın fiyat farkı için değmez 100 TL fark olsa neysede 450 de abartı.

Ben sürekli Steam kullanan biriydim Epic neredeyse hiç kullanmiyordum ama artık Steam'den bir şey almak güzel bir indirim olmadığı sürece hiç mantıklı değil neden diyeceksiniz arada çok fiyat farkı var Epic Games şu an bayağı ucuz bence gidin oradan oynayın fiyat farkı için değmez 100 TL fark olsa neysede 450 de abartı.
Çok haklısınız dediğiniz gibi 50-100 lira olsa alınır da steam gerçekten çok abartmış ya. Dolardan sonra daha kötü olacağı belliydi de bu kadar da beklemiyordum. Artık yeni steamimiz epic. Bakalım umarım epic dolara geçmez

Çok haklısınız dediğiniz gibi 50-100 lira olsa alınır da Steam gerçekten çok abartmış ya. Dolardan sonra daha kötü olacağı belliydi de bu kadar da beklemiyordum. Artık yeni Steam'imiz Epic. Bakalım umarım Epic dolara geçmez.

Hocam size şöyle diyeyim ben Epic'e ücretsiz oyun için bile girmiyordum neredeyse arada aliyordum güzel varsa da genelde girmiyordum mesela bende olan ücretsiz oyun varsa Epic'den almakla uğraşmiyordum bir baktım EA FC 2024 Dead Space DL2 Alan Wake 2 bunları aldım Nays'la 200 TL cashback gelecek 1100 tutuyor ben hiç bu kdr yüksek rakam Epic'e vericemi bile hayal etmiyordum ama Epic'te dolara geçebilir ama geçmezse şu an Epic'in üstüne orijinal oyun platformu tanınamaz fiyatlar çok uygun.

Hocam size şöyle diyeyim ben Epic'e ücretsiz oyun için bile girmiyordum neredeyse arada aliyordum güzel varsa da genelde girmiyordum mesela bende olan ücretsiz oyun varsa Epic'den almakla uğraşmiyordum bir baktım EA FC 2024 Dead Space DL2 Alan Wake 2 bunları aldım Nays'la 200 TL cashback gelecek 1100 tutuyor ben hiç bu kdr yüksek rakam Epic'e vericemi bile hayal etmiyordum ama Epic'te dolara geçebilir ama geçmezse şu an Epic'in üstüne orijinal oyun platformu tanınamaz fiyatlar çok uygun.
Tam bu steamden epice geçiş eşiğindeyim ben de :D Bire bir aynıyız. Ücretsiz oyunlara tenezzül etmezdim. Launcherini bile silmiştim. Şimdi epicten uncharted cyberpunk alıyorum o noktaya geldim. Kesinlikle çok daha mantıklı bir tercih şu an epic. Değerini bilememişiz :D

Geri
Yukarı