Cyberpunk ve DLC'si indirime girer mi?

Oyun girer, yüzde elli indirimlere giriyor genelde fakat DLC'nin gireceğini sanmıyorum.

Hocam RDR2 ile karşılaştırılamaz, Witcher ile karşılaştırmak da bana biraz saçma geliyor çünkü Witcher serisi kitaplardan esinlenen bir oyun. Her karakterin kitapta bir kalıbı var zaten.

Cp evreni de kitaptan uyarlama. Potansiyeli gayet vardı bence. CD projekt bu sefer değerlendiremedi.

Hocam RDR2 ile karşılaştırılamaz, Witcher ile karşılaştırmak da bana biraz saçma geliyor çünkü Witcher serisi kitaplardan esinlenen bir oyun. Her karakterin kitapta bir kalıbı var zaten.
Olsun hocam o kadar reklamı yapıldı sonuçta ve oyuncuların değerlendirmesi de tamamen olumlu değil karışık. CP2077 efsane bir oyun değil, güzel oyun ama efsane değil Skyrim, RDR2, Witcher 3 vs. vs. gibi. Bana kalırsa Shadow of The Tomb Raider bile CP2077'den daha iyi oyun.

Cp evreni de kitaptan uyarlama. Potansiyeli gayet vardı bence. CD projekt bu sefer değerlendiremedi.
Katılıyorum.

Olsun hocam o kadar reklamı yapıldı sonuçta ve oyuncuların değerlendirmesi de tamamen olumlu değil karışık. CP2077 efsane bir oyun değil, güzel oyun ama efsane değil Skyrim, RDR2, Witcher 3 vs. vs. Gibi. Bana kalırsa Shadow of the Tomb Raider bile CP2077'den daha iyi oyun.

Katılıyorum.

Aynı şekilde iyi bir oyun ama potansiyelini tam kullanamadılar. Witcher 3 kalitesine çıkabilirdi. 2.0 yaması ile bunu yapmayı düşünüyorlar fakat çok geç artık.

Yeni 2.0 güncellemesi ve phantom liberty ile eksik çıkarttıkları oyunu tamamlayacaklar. Oynarken hikayenin kesildiğini fark ediyorsunuz. Ayrıca bazı mekanikler çok kötü. Mesela arabayı FPS modunda sürmek iğrenç duruyor ve hissiyatı çok kötü. 2.0 güncellemesi ile bunlar düzeltilecek yeni mekanikler gelecek ve mevcut olanlar güncellenecek. Kısacası indirime girerse almanızı tavsiye ederim. Zaten Black Friday yaklaşıyor o zamanı bekleyebilirsiniz.
Hocam Black Fridayın kaç aya geleceğini biliyormusunuz ½50 indirime girme ihtimali varmıdır

Olsun hocam o kadar reklamı yapıldı sonuçta ve oyuncuların değerlendirmesi de tamamen olumlu değil karışık. CP2077 efsane bir oyun değil, güzel oyun ama efsane değil Skyrim, RDR2, Witcher 3 vs. vs. gibi. Bana kalırsa Shadow of The Tomb Raider bile CP2077'den daha iyi oyun.

Katılıyorum fakat yeni gelecek yamalı hali ile çıkartılabilseydi efsane olacağını düşünüyorum

Geri
Yukarı