Cyberpunk ve DLC'si indirime girer mi?

ametgo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cyberpunk satın almak istiyorum fakat fiyatı pahalı geliyor. Tahmini ne zaman indirime girer ve DLC'de indirime girer mi?

Yeni 2.0 güncellemesi ve phantom liberty ile eksik çıkarttıkları oyunu tamamlayacaklar. Oynarken hikayenin kesildiğini fark ediyorsunuz. Ayrıca bazı mekanikler çok kötü. Mesela arabayı FPS modunda sürmek iğrenç duruyor ve hissiyatı çok kötü. 2.0 güncellemesi ile bunlar düzeltilecek yeni mekanikler gelecek ve mevcut olanlar güncellenecek. Kısacası indirime girerse almanızı tavsiye ederim. Zaten Black Friday yaklaşıyor o zamanı bekleyebilirsiniz.

Yan görevleri yapmadan ana hikayeyi bitirdim ve oyunu biraz önce sildim. Beni aşırı sarmadı öyle RT ultra ve ayarlar ultrada oynasam da. Ana hikaye yeterli geldi. Herkesin tarzı farklı tabii.

Yan görevleri yapmadan ana hikayeyi bitirdim ve oyunu biraz önce sildim. Beni aşırı sarmadı öyle RT Ultra ve ayarlar ultrada oynasam da. Ana hikaye yeterli geldi. Herkesin tarzı farklı tabii.

Yan karakteri güzel işlemişler CD projekt bu konuda iyi çalışıyor. Ana hikayede dönülmez noktaya geldiğimi fark etmedim bile. Hikayesi bir tık kesilmiş gibi geldi bana.

Yan karakteri güzel işlemişler CD projekt bu konuda iyi çalışıyor. Ana hikayede dönülmez noktaya geldiğimi fark etmedim bile. Hikayesi bir tık kesilmiş gibi geldi bana.
CP2077 için beklenti çok yüksekti Witcher 3'ten sonra ben de buna istinaden oyunu almıştım ama uzaktan yakından alakası yoktu. Örneğin RDR2'de yoldan geçerken bana seslenen her NPC'ye gittim ve her şeyi yaptım ama CP2077 öyle değildi hocam. Tabii yan karakter güzeldi ve oyunu sürekli geliştiriyorlar ancak oyunun hastaları oynar sadece. Ben ve benim gibi çoğu insanın gözünde hikayeli herhangi bir oyun. Ray tracing ile Nvidia'da sürekli reklam pompalayınca oyun böyle popüler oldu.

CP2077 için beklenti çok yüksekti Witcher 3'ten sonra ben de buna istinaden oyunu almıştım ama uzaktan yakından alakası yoktu. Örneğin RDR2'de yoldan geçerken bana seslenen her NPC'ye gittim ve her şeyi yaptım ama CP2077 öyle değildi hocam. Tabii yan karakter güzeldi ve oyunu sürekli geliştiriyorlar ancak oyunun hastaları oynar sadece. Ben ve benim gibi çoğu insanın gözünde hikayeli herhangi bir oyun. Ray Tracing ile NVIDIA'da sürekli reklam pompalayınca oyun böyle popüler oldu.

Katılıyorum. Daha iyi olabilirdi. En azından toplamaya çalışıyorlar.

Arkadaşlar Cyberpunk satın almak istiyorum fakat fiyatı pahalı geliyor. Tahmini ne zaman indirime girer ve DLC'de indirime girer mi?
Oyun girer, yüzde elli indirimlere giriyor genelde fakat DLC'nin gireceğini sanmıyorum.

CP2077 için beklenti çok yüksekti Witcher 3'ten sonra ben de buna istinaden oyunu almıştım ama uzaktan yakından alakası yoktu. Örneğin RDR2'de yoldan geçerken bana seslenen her NPC'ye gittim ve her şeyi yaptım ama CP2077 öyle değildi hocam. Tabii yan karakter güzeldi ve oyunu sürekli geliştiriyorlar ancak oyunun hastaları oynar sadece. Ben ve benim gibi çoğu insanın gözünde hikayeli herhangi bir oyun. Ray tracing ile Nvidia'da sürekli reklam pompalayınca oyun böyle popüler oldu.
Hocam RDR2 ile karşılaştırılamaz, Witcher ile karşılaştırmak da bana biraz saçma geliyor çünkü Witcher serisi kitaplardan esinlenen bir oyun. Her karakterin kitapta bir kalıbı var zaten.

Geri
Yukarı