Cyberpunk yine ertelendi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ee yeterin artık çıkartmayacaksanız milletin parasını işletip durmayın.

Son düzenleme:
Onlarda haklı. Takımın çoğu evden çalışıyorsa bu tür çok gecikmeler yaşanır. Sene sonuna doğru çıkacağını düşünüyordum hep. Sadece bu proje değil, birçok projede böyle gecikme mevcut. Bu sene 3 proje yaptım, ama sorun nasıl yaptın diye. Normalde 4 ay sürecek proje, 7 ay sürdü.

Bu durum örneğin yeni çıkacak bir Türk yapımı oyunda yaşansa millet yerden yere savurur o oyunu ama söz konusu Cyberpunk 2077 olunca herkes sineye çekiyor. Bu arada Cd Project Red resmen erteleyerek oyunun tanıtımını ve reklamını gerçekleştiriyor :D

Okuyan varsa ne zamana ertelendiğini söyleyebilir mi?
10 Aralık diyor.

Ayrıca ana ertelenme sebebi 9 ayrı platformda evden çalışırken test etmeye çabalamaları imiş açıklamaya göre. 21 gün bile bize çok büyük farklar yaratacak diyorlar.

Day 0 Patch'i üzerine yoğunlaşıyorlarmış, ve "burası da çok az sürer" diye hesapladıkları bir yermiş. Oyuna çoğu eklemeyi yaptıkları zaman dilimindeymişiz. Oyunun sertifikayı geçip geçmemesi ile oyun geliştirmeyi durduramayız diyor.

Son düzenleme:
Hocam videolara bakarsak oyun bence güzel fakat. Oyunu erteledikçe çok fazla bir beklenti oluyor oyundan. Oyun daha çıkmadığı halde insanlarda çok fazla bir beklenti yarattı. Bence kötü bir şey çok fazla beklenti yaratmak.
Hocam oyun videoları genellikle güzel oluyor zaten. Günümız teknolojisinde zaten grafiklerin kötü olması söz konusu değil. Oyun içerik ve fikir konusunda ne kadar beklentiyi karşılayacak bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun kesinlikle patlayacağı kanısına vardım. Hazır değil bence ve daha uzun bir tarihe ertelemeye korkuyorlar.

Geri
Yukarı