Cyberpunk'a son 24 saat

Oyun çok iyi reklam yaptı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Doğru söylüyorsun.

Şaka gibi oyun tarihinde ilk kez bu kadar bir oyun konuşuldu.

İnsanlar uzun zamandır GTA6 gibi bir oyun bekliyordu. Şimdi onu karşılayacağına inanıyorlar. Bence karşılar Witcher serisinin yapımcısı bu. Bir de üstüne gelecek havası var oyunda. Robotlar, hologramlar, havalı katanalar. Daha ne isteyebilir ki insan.

Bu hafta sonu Cyberpunk korsan oynayanların aldığı hatalar, bilgisayarım kaldırır mı, oyunun boyutu kaç GB gibi mesajlar gelecek. Sırf bu yüzden çıksın istemiyorum.
Az bir süre kaldı. Oynayamasam da incelemeleri merak ediyorum.

7 Yıldır geliştirilen uzun süredir beklediğimiz Cyberpunk 2077, yazıyı yazdığım zaman için 24 saat sonra çıkış yapacak. Ne düşünüyorsunuz? Oynayabilecek misiniz, sizce optimizasyonu nasıl oldu? Beklentileri sizce karşılayabilecek mi?

AMD dün akşam Cyberpunk için driverlarını yayınladı. Yapılan Benchmark testleri bu driverlar yayınlanmadan önceydi. Ayrıca gelecek olan 45GB'lık 1. gün yamasıyla optimizasyon sorununun çözüleceğine inanıyorum.

Geri
Yukarı