Cyberpunk'ı eleştirelim

Bilgilendirme, eleştri illa kötü yanlarını göstermek değildir. İyi ve kötü yanlarını söylemektir. Bilgilendirme bitmiştir.

Dünyası çok güzel.

Ben hikayenin kısalığı, bugların ve optimizasyon sorununun olması, RPG ögelerinin kısırlığı açısından puan kırdım şu anlık oyun gözümde 100/90 puandadır. Geri kalan her şey aşırı hoşuma gitti vuruş hissiyatı, özellikle araba sürüşü aşırı hoşuma gitti herkesin aksine araba mekaniklerine bayıldım ben.

Oyunu birkaç saat önce bitirdim.Beğenmediğim iki yön var optimizasyon,hatalar ve seçimlerimizin oyun sonu dışında etkisinin çok az olması.Ana görevlerin bölüm tasarımları ve hikaye anlatımını çok beğendim zaten CDPR'ın en iyi yaptığı şey bu.

Hikayesi güzel ona lafımız yok. Fakat dediğiniz gibi hikayeye yön veremiyoruz. E hani bu oyun RPG türünü bambaşka yere taşıyacakti hani her şeye biz karar veriyorduk hani yüzyılın oyunuydu bu? Oyun gereksiz abartıldı. Witcher kadar özgür olduğunu düşünmüyorum. Witcher daha çok özgür seçimler sunuyordu. Oyun bence kesinlikle 10/9luk bir oyun değil. Şu an edeceği 10/7.

Yeni konular

Geri
Yukarı