Cyberpunk'ı eleştirelim

Şehirde gayet yapılabilecek bir çok farklı etkinlik var. Aynı zamanda yapay hissettirmiyor. İnsanların kendi arasında sohbetleri, yoğunluluğu gayet harika. NPC olarak yan görevlerdeki NPC'ler gayet harika bence mimikleri olsun, hareketleri olsun bilmiyorum hangi ayarlarda hangi platformda oynadın ama şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi diyebilirim.
Bilgisayarda oynadım yüksek ayarlarda yine de npclerin modelden ibaret olduğunu düşünüyorum özellikle rdr2 npclerini gördükten sonra cyberpunkda npclerin ne döngüsü ne var ne etkileşimi sadece duruyolar öyle vurunca bile saçma sapan hareket ediyolar

Bilgisayarda oynadım yüksek ayarlarda yine de NPC'lerin modelden ibaret olduğunu düşünüyorum özellikle RDR2 NPC'lerini gördükten sonra.

Dediğim gibi yan görevlerdeki NPC'ler gayet kaliteli, şehrin de şimdiye kadar gördüğüm en canlı şehir olduğunu söyleyebilirim. RDR2 konusuna gelirsek evet o farklı bir seviye gerçekten belki de sizi böyle düşündüren RDR2'dir.

Oyunu 20 saatten fazla oynadım. Tek sıkıntısı bence seçimlerin etki etmemesi. Oyunun RPG olarak tanıtılıp RPG olmaması. Fallout 4'ün RPG mekaniği bile Cyberpunk'tan daha iyi. Optimizasyon düzeltilir onda sıkıntı yok. Açık dünya ölü, sadece yığınla NPC var. Vuruş mekaniklerinde biraz sıkıntı var, bazı silahlar kötü gibi. Onun dışında iyi bir oyun. 7.5-8 eder.

Dediğim gibi yan görevlerdeki NPC'ler gayet kaliteli, şehrin de şimdiye kadar gördüğüm en canlı şehir olduğunu söyleyebilirim. RDR2 konusuna gelirsek evet o farklı bir seviye gerçekten belki de sizi böyle düşündüren RDR2'dir.
Sanmıyorum Gta san andreas'da bile npcler daha canlı geliyordu bana

Oyunu 20 saatten fazla oynadım. Tek sıkıntısı bence seçimlerin etki etmemesi. Oyunun RPG olarak tanıtılıp RPG olmaması. Fallout 4'ün RPG mekaniği bile Cyberpunk'tan daha iyi. Optimizasyon düzeltilir onda sıkıntı yok. Açık dünya ölü, sadece yığınla NPC var. Vuruş mekaniklerinde biraz sıkıntı var, bazı silahlar kötü gibi. Onun dışında iyi bir oyun. 7.5-8 eder.

Açık dünyaya ölü neden dediğinizi anlamıyorum bence tam tersine harika bir açık dünyası var. Ayrıca bethesda oyunlarıyla kıyaslamanın pek adil olacağını düşünmüyorum. RPG olayının kitabını yazmış bir firma. Yine de haklısınız RPG yönü eksik kalmış oyunun öyle vaat edilen gibi devrimsel bir olay yok. Siz 8 vermişsiniz ben de 100/90 verdim.

Açık dünyaya ölü neden dediğinizi anlamıyorum bence tam tersine harika bir açık dünyası var. Ayrıca bethesda oyunlarıyla kıyaslamanın pek adil olacağını düşünmüyorum. RPG olayının kitabını yazmış bir firma. Yine de haklısınız RPG yönü eksik kalmış oyunun öyle vaat edilen gibi devrimsel bir olay yok. Siz 8 vermişsiniz ben de 100/90 verdim.
Yani adamlar twitter sayfasından bile rol yapma oyunu açıklamasını kaldırmışlar sen düşün

Yani adamlar Twitter sayfasından bile rol yapma oyunu açıklamasını kaldırmışlar sen düşün.

Yönetimden biri Skyrim ya da Fallout New Vegas oynamış olabilir 😂

Bu arada ciddi mi gerçekten kaldırdılar mı? Biz ne dicez bu oyuna o zaman. Madem öyle futbol oyunu diye inceleyelim oyunu. Oyunda top yok çöp.

Açık dünya ölü çünkü hocam. Gezerken seni oradan oraya merak ettirip götürecek şeyler yok. Yani var ancak 1 saat falan sürüyor. Sonra bitiyor olay.

Açık dünya ölü çünkü hocam. Gezerken seni oradan oraya merak ettirip götürecek şeyler yok. Yani var ancak 1 saat falan sürüyor. Sonra bitiyor olay.

Ben katılmıyorum ilgimi çekti gayet oradan oraya da gezdim bayağı bunda grafiklerin ve atmosferin de etkisi var. Tabii bir Skyrim ya da Witcher kadar meraklandırdığı söylenemez. Kusursuz değil ama yeterli bence.

Geri
Yukarı