Cyberpunk'ı hemen satın almayın!

Şimdi biz bu oyunu 250 TL'ye aldık.

İndirim dönemlerinde yeni çıkan oyunlarda indirim olmuyor hocam. Çıktıktan 6 ay ile 1 yıl sonra indirimli olarak geliyorlar. Çünkü oyunu daha fazla satmak istiyorlar.

Oyunu 7, 8 yıldır tasarlıyorlar oyunun optimizasyonunda çok iyi olduğu duyumlar aldım. Bu oyun her türlü indirime girecek sebebi ise birçok kullanıcının ekran kartları bu oyuna yetecek zaten oyunu ahım şahım öve öve bitiremediler çıktığı ilk gün maddi durumu iyi olanları avlıyorlar sonra normal gelirli bir insanın 250 TL bir oyuna vermiyeceğini bildiklerinden %20, %30'luk belki daha fazla indirimlere gidecek çoğu kişide oyunu alacak.

Şimdi biz bu oyunu 250 TL'ye aldık.

Oyunu 7, 8 yıldır tasarlıyorlar oyunun optimizasyonunda çok iyi olduğu duyumlar aldım. Bu oyun her türlü indirime girecek sebebi ise birçok kullanıcının ekran kartları bu oyuna yetecek zaten oyunu ahım şahım öve öve bitiremediler çıktığı ilk gün maddi durumu iyi olanları avlıyorlar sonra normal gelirli bir insanın 250 TL bir oyuna vermeyeceğini bildiklerinden %20, %30'luk belki daha fazla indirimlere gidecek çoğu kişide oyunu alacak.

Hocam öncelikle Türkiye şartları için 250 TL. Diğer ülkeler için çok daha uygun fiyatlı satılıyor. Yani zaten diğer ülkelerde çok uygun fiyata satıyorlar. Oyun çıktığı zaman indirim yapmazlar. 250 TL fiyat bile Türkiye'ye özel yapılmış bir fiyat.

Hocam öncelikle Türkiye şartları için 250 TL. Diğer ülkeler için çok daha uygun fiyatlı satılıyor. Yani zaten diğer ülkelerde çok uygun fiyata satıyorlar. Oyun çıktığı zaman indirim yapmazlar. 250 TL fiyat bile Türkiye'ye özel yapılmış bir fiyat.

Dostum karar sana kalmış ben neler olacağını söyledim 17 kasımda hortlatırız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı