Cyberpunk'ta ne kadar cinsellik var?

dksişm

Centipat
Arkadaşlar ailem ile yaşıyorum. Ara sırada odama girerler, bu yüzden Cyberpunk almaktan tedirginim ya cinsellik fazlaysa ve oynayamassam diye. Sanırım ana hikaye üstünde bile birkaç seks sahnesi vardı fakat 2-3 tane ise problem değil, ben bunların yoğunluğunu soruyorum çok sıklar mı? Yoksa dediğim gibi 2-3 taneler mi? Öpüşme sahneleri problem değil bunu da ekleyeyim.

Hayat kadınlar vs. var ama yanlarına gidip iş teklif etmezseniz bir şey olmaz. Onun dışında oyunda herkes manyak manyak giyiniyor sokakta. Tipler garip. Küfür bolca var. İlk bölümde çıplaklık var en net hatırladığım. Geceleri sokaklar daha değişik oluyor. Ailenizin yanında oynamayın. Onlar uyurken rahat rahat oynayın.

Hayat kadınlar vs. var ama yanlarına gidip iş teklif etmezseniz bir şey olmaz. Onun dışında oyunda herkes manyak manyak giyiniyor sokakta. Tipler garip. Küfür bolca var. İlk bölümde çıplaklık var en net hatırladığım. Geceleri sokaklar daha değişik oluyor. Ailenizin yanında oynamayın. Onlar uyurken rahat rahat oynayın.

Kıyafetler problem değil modern kıyafetler ileride eminim herkes öyle giyinecektir zaten gerçek hayattada. Küfür bir tık problem ama ingilizcem var oyunda Türkçe olmasına rağmen İngilizce oynar o problemede dodge atarım, cinsellikte az var dediğinize göre pek sıkıntı çıkmaz, sıkıntılı bir sahne gelirsede alt F4 çeker gece devam ederim :D.

Kıyafetler problem değil modern kıyafetler ileride eminim herkes öyle giyinecektir zaten gerçek hayattada. Küfür bir tık problem ama İngilizcem var türkçe olmasına rağmen ingilizce oynar o problemede dodge atarım, cinsellikte az var dediğinize göre pek sıkıntı çıkmaz, sıkıntılı bir sahne gelirsede alt f4 çeker gece devam ederim :D.
Hocam bence oyunu direk gece oynayın. Ambiyansı muhteşem oluyor.

Geri
Yukarı