/C'yi SSD'ye Yükleme

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Arkadaşlar bana 60 Gb'lık bir ssd hediye olarak gelecek, bende sadece işletim sistemini ssd'ye yükleyeceğim. Hatta Technopat bunun bir videosunu hazırlamıştı, format atmadan direk ssd'ye yükleniyordu, bende böyle bir şey yapacağım ancak bir kaç sorum olacak:
Benim Hdd 1 TB ve ikiye bölünmüş, fakat C sürücüsünü 51.7gb'a kadar düşürdüm, Casper'ın programı ile klonlama yaparken 1 TB'ın hepsini mi klonlamayı deneyecek, yoksa sadece C sürücüsünü seçebiliyor muyuz?
Eğer sadece C sürücüsünü klonlarsa hdd'deki kısım ne olacak? Eğer bu sorumun cevabımı alırsam diğer sorularımda bunun üzerine olacak.

Casper programını bilmiyorum. Öncelikle temiz kurulum tavsiye ederim. Yok illa eski sistemi yeni diskte kullanacağım dersen C'nin imajını alıp SSD'ye basmalısın.

Casper programını bilmiyorum. Öncelikle temiz kurulum tavsiye ederim. Yok illa eski sistemi yeni diskte kullanacağım dersen C'nin imajını alıp SSD'ye basmalısın.
Nasıl yapacağımı da söylerseniz memnun olurum, daha yeni format atmıştım zaten tekrar 15-20 tane programı kurmayla uğraşmak istemiyorum.

Nasıl yapacağımı buldum, başka birisinin de ihtiyacı olur diye linki paylaşayım Format Atmaya Son Acronis Resimli Anlatim Teşekkürler bilgilendirme için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı