Çözüldü D diski oluşturma nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Maximillian

Femtopat
Daha fazla  
Laptopumda iki ayrı diskim var biri C'nin kurulu olduğu SSD ve diğeri de HDD. Bu HDD'yi D yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Çözüm
Laptopumda iki ayrı diskim var biri C'nin kurulu olduğu SSD ve diğeri de HDD. Bu HDD'yi D yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Hocam Windows ve R tuşlarına aynı anda basın ve diskmgmt.msc yazın. Açılan ekranda siyah ve ayrılmamış yazan bölüme sağ tıklayın ve yeni birim oluştura tıklayın. Harfi isterseniz değiştirin, diğerlerine dokunmadan sonraki diyerek işlemi bitirin.
Windows başlata sağ tıkla ve disk yönetim kısmını aç. O kısımdan istediğin diski bölebilir, genişletebilir ya da ismini değiştirebilirsin.

Hocam Windows ve R tuşlarına aynı anda basın ve diskmgmt.msc yazın. Açılan ekranda siyah ve ayrılmamış yazan bölüme sağ tıklayın ve yeni birim oluştura tıklayın. Harfi isterseniz değiştirin, diğerlerine dokunmadan sonraki diyerek işlemi bitirin.

Çözüm
Windows başlata sağ tıkla ve disk yönetim kısmını aç. O kısımdan istediğin diski bölebilir, genişletebilir ya da ismini değiştirebilirsin.

Ayrılmamış olarak gösteriyor.

Hocam Windows ve r tuşlarına aynı anda basın ve diskmgmt.msc yazın. Açılan ekranda siyah ve ayrılmamış yazan bölüme sağ tıklayın ve yeni birim oluştura tıklayın. Harfi isterseniz değiştirin, diğerlerine dokunmadan sonraki diyerek işlemi bitirin.

Tamam oldu teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı