D diskinde 400 GB fazla kullanım sorunu

komador2015

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda D diskini oyun için kullanıyorum. Normalde aşağıda göstereceğim üzere D'de 300 GB kullanımım var. Gizli dosyalar açıkken bakılmıştır. Ancak bilgisayarım üzerinden bakıldığında 750 GB kullanılan alan gözüküyor. Bu 450 GB dosya nerede, bulamadım. Acaba virüs mü var yoksa başka bir şey mi? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

ScreenShot_20180826210618.png
ScreenShot_20180826210636.png
ScreenShot_20180826211332.png

Bilgisayarımda D diskini oyun için kullanıyorum. Normalde aşağıda göstereceğim üzere D'de 300 GB kullanımım var. Gizli dosyalar açıkken bakılmıştır. Ancak bilgisayarım üzerinden bakıldığında 750 GB kullanılan alan gözüküyor. Bu 450 GB dosya nerede, bulamadım. Acaba virüs mü var yoksa başka bir şey mi? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Eki Görüntüle 326194Eki Görüntüle 326195Eki Görüntüle 326196

Başlat > Arama > Disk Temizleyici bu adımları yaptığınızda %60 ihtimalle sorun çözülebilir.

DiskCleanUp D diskinde silecek gereksiz dosya bulamadı. Asc denedim o da aynı şekilde. Kafayı yemek üzereyim. Acaba miner virüsü mü var internette bu gibi sorunu bulunan arkadaş sormuş. okuyunca kafama takıldı. Esed ile kapsamlı tarama yaptırdım ama sonuç yine hüsran.

DiskCleanUp D diskinde silecek gereksiz dosya bulamadı. Asc denedim o da aynı şekilde. Kafayı yemek üzereyim. Acaba miner virüsü mü var internette bu gibi sorunu bulunan arkadaş sormuş. okuyunca kafama takıldı. Esed ile kapsamlı tarama yaptırdım ama sonuç yine hüsran.
En iyisi diske temiz bir format çek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı