D: Diskinde oluşan dosyalar

Alcatraz Tetik

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Tarihçi
Merhaba, fotoğraf da görmüş olduğunuz dosyalar D diskimde oluştu.
Dosyaları sildiğimden fotoğrafı internetten aldım.
Oluşan dosyalar bu dosyaların aynısıydı.

Bu bir virüs müdür? Yoksa silmemem mi gerekiyordu? Emin olamadım ilk defa böyle bir durumla karşılaştım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 6AEE2C1A-4324-4743-A195-C6DF3963AD7F.jpeg
    6AEE2C1A-4324-4743-A195-C6DF3963AD7F.jpeg
    112,6 KB · Görüntüleme: 78
D diskinde yer alan bir dosya üzerinde Adobe ile işlem yapmış olabilir misiniz, eğer kullanıyorsanız?

Kullandığınız programların çalışması için gerekli olan dosyalar ,zararlı olmasından şüpheleniyorsanız Kaspersky ile taratabilirsiniz.

Diski biçimlendirebilirsin.

Biçimlendiremem tüm Steam kütüphanem orada.

D diskinde yer alan bir dosya üzerinde Adobe ile işlem yapmış olabilir misiniz, eğer kullanıyorsanız?

Adobe kullanmıyorum. ”D diskinde“ bazı oyun indirmeleri ve Steam üzerinden dosya doğrulamaları yaptım.

Vcredist kurulum dosyaları. C++ ile yazılmış uygulamaların çalışması için gerekli kütüphaneler.

Bazı oyunlar bu şekilde yüklüyor. Endişeye gerek yok. Büyük ihtimalle Age of Empires 3.

Evet, Microsoft uzantılı dosyalar. Age of Empires yüklü değil ancak Age of mythology yüklü o da son zamanlarda hiç güncelleme almadığına eminim.

Virüs yerine runtime kütüphanesi gibi görünüyor ama görüntüş aldatıcı olabilir.

Kaspersky ve Windows Defender iler taramalar yaptım ancak bir şey bulamadılar. Evet olabilir gibi sadece bu konumda olması ilginç.

Bu konuya bakmanızı öneririrm.

Konulara baktım ancak herkes farklı bir şey dediğinden kafam karıştı.

Kullandığınız programların çalışması için gerekli olan dosyalar ,zararlı olmasından şüpheleniyorsanız Kaspersky ile taratabilirsiniz.

Evet sanırım, sadece gerekli dosyalar o konumda olmaları beni işkillendirdi.

Kaspersky ve Windows Defender ile taramalar yaptım ancak bir şey bulamadılar.

Geri
Yukarı