Çözüldü D diskindeki depolama C diskine nasıl eklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheMarsupilami

Picopat
Yer
Marsu Ormanı
Selamlar, 2 hafta önce bilgisayara format attım ve atarken bir şeyleri yanlış yaptım. Şu an 2 tane diskim var; C ve D diskleri.
C diskimi 140 GB yapmak isterken 102 GB yapmışım ve D diskini de 95-100 GB arası yapmak isterken 135 GB yapmışım.
Disk Yönetimi'nden eklemeye çalıştım ama az daha her iki diski de siliyordum. Şimdi sizlere şunu soruyorum:
Nasıl D diskinden 38 GB alıp C diskine ekleyeceğim? Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.
Not: Bu arada konuyu yanlış yere açmış olabilirim çünkü istediğim konuyu bulamadım, özür dilerim yanlış konuya açtıysam :)

Çözüm
D diski: Birimi küçült > 38912MB (yanlış hesaplamış olabilirim, yaklaşık bu kadar). C diski: Birimi genişlet, ileri, ileri.

Yani D diskinden 38 GB ayırıyoruz, o 38 GB boş alanı C diskine aktarıyoruz. :)

Hocam birimi genişlet bölümü çıkmıyor, basamıyorum. Devre dışı.
Arkadaşlar, yardım ederseniz sevinirim. Bilgisayarda yer kalmadı.
Arkadaşlar cevap yazan herkese teşekkürler, sorunu bu video yardımı ile çözdüm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu kilitlenebilir.
Selamlar, 2 hafta önce bilgisayara format attım ve atarken bir şeyleri yanlış yaptım. Şu an 2 tane diskim var; C ve D diskleri.
C diskimi 140 GB yapmak isterken 102 GB yapmışım ve D diskini de 95-100 GB arası yapmak isterken 135 GB yapmışım.
Disk Yönetimi'nden eklemeye çalıştım ama az daha her iki diski de siliyordum. Şimdi sizlere şunu soruyorum:
Nasıl D diskinden 38 GB alıp C diskine ekleyeceğim? Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.
Not: Bu arada konuyu yanlış yere açmış olabilirim çünkü istediğim konuyu bulamadım, özür dilerim yanlış konuya açtıysam :)
D diski: birimi küçült > 38912MB (yanlış hesaplamış olabilirim, yaklaşık bu kadar). C diski: birimi genişlet, ileri, ileri.

Yani D diskinden 38GB ayırıyoruz, o 38GB boş alanı C diskine aktarıyoruz. :)

D diski: Birimi küçült > 38912MB (yanlış hesaplamış olabilirim, yaklaşık bu kadar). C diski: Birimi genişlet, ileri, ileri.

Yani D diskinden 38 GB ayırıyoruz, o 38 GB boş alanı C diskine aktarıyoruz. :)

Hocam birimi genişlet bölümü çıkmıyor, basamıyorum. Devre dışı.
Arkadaşlar, yardım ederseniz sevinirim. Bilgisayarda yer kalmadı.
Arkadaşlar cevap yazan herkese teşekkürler, sorunu bu video yardımı ile çözdüm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı