D&R.com.tr nasıldır?

Bilemiyorum ben çok hızlı ve düzgün şekilde aldım kargodan, her zaman öyle olmaz tabii. Diğer sitelerden daha uyguna da bulabilirsiniz fakat son dönemde kitap satışı yapan sitelerden çok bilgi hırsızlığı oldu, ona göre bakın derim diğer sitelere.
Bilgi hırsızlığı derken tam olarak? En ucuz D&R şuan hocam alacağım kitabın.

Ben D&R'ın internet sitesi üzerinden iki kez alışveriş yaptım, herhangi bir aksilikle karşılaşmadım.

Bilgi hırsızlığı derken tam olarak? En ucuz d&r şu an hocam alacağım kitabın.

Bir ara kitapyurdu.com isimli siteden 10 bin kişinin bilgilerinin çalındığı haberi çıkmıştı. Firma bu iddiaları yalanladı ama tabii olayın doğrusunu bilemiyorum. Demek istediğim nette birçok kitap satışı yapan site mevcut fakat hepsi beklentiyi karşılamayabilir. Onun dışında d&r konusunda ben sorun yaşamadım ama yaşayanlar olmuştur mutlaka.

Arkadaşlar merhaba. D&R.com.tr üzerinden birkaç kitap almayı düşünüyorum ama internetten okuduğum kadarıyla biraz tedirginim. Daha önceden kullanmış olanlar deneyimini aktarabilir mi?

Kargoya geç vermeleri dışında bir sorun yaşamadım 3 kere sipariş verdim 2'sinde düzelmişlerdir umuduyla verdim 5 günde anca kargoladılar. Şikayetvar da vs. konu açtım telefondan aradım anca.

Ben D&R'ın internet sitesi üzerinden iki kez alışveriş yaptım, herhangi bir aksilikle karşılaşmadım.
Bir ara kitapyurdu.com isimli siteden 10 bin kişinin bilgilerinin çalındığı haberi çıkmıştı. Firma bu iddiaları yalanladı ama tabii olayın doğrusunu bilemiyorum. Demek istediğim nette birçok kitap satışı yapan site mevcut fakat hepsi beklentiyi karşılamayabilir. Onun dışında d&r konusunda ben sorun yaşamadım ama yaşayanlar olmuştur mutlaka.
Çok teşekkürler sipariş edeyim. Hem de denemiş olurum. :)

Geri
Yukarı