The Witcher 3: Wild Hunt Ön Yüklemesi Başladı !

19 Mayıs'ta çıkacak olan oyunu Gog.com üzerinden sipariş verenler oyunu yükleyebilirler.
Oyunu Gog.com Galaxy uygulamasıyla ya da doğrudan Gog.com sitesinden indirebilirsiniz. Oyunun boyutu şimdilik 26 GB olarak görünüyor. Steam'den ön sipariş verenler için henüz bir haber yok. Oyunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum :)

İyi günler.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende gog.com'un bedava verdiği The Witcher 2 Enhanced Edition oyunu vardı ondada 25 gb diyor. Oyunlar arasındaki fark sadece 1gb mı?

Arkadaş hiç bir oyunu bu oyunu beklediğim kadar beklemedim. Bir an önce çıkışını gerçekleştirse oynasak artık. :)

Uzun zamandır beklediğim bir oyun. GTX 980 SLI ile bile sadece en yüksek ayarlarda 30 FPS alınmış diye duydum. Umarım öyle bir durum yoktur. Optimize etmişlerdir gerçi.

Bende gog.com'un bedava verdiği The Witcher 2 Enhanced Edition oyunu vardı ondada 25 gb diyor. Oyunlar arasındaki fark sadece 1gb mı?
Sıkıştırılmış biçimde oyun 26 GB. Tam kurulumdan sonra sanırım 30 GB'ı geçecek. Witcher 2'ye baktım o da 18.5 GB'mış. Wild Hunt'a gelecek olan ek paketlerle birlikte 50 GB'ı bulabilir :)
Uzun zamandır beklediğim bir oyun. GTX 980 SLI ile bile sadece en yüksek ayarlarda 30 FPS alınmış diye duydum. Umarım öyle bir durum yoktur. Optimize etmişlerdir gerçi.
Uydurmuşlar onu :) Tek bir gtx 980 Ultra'da 60 fps sabit oynatabiliyormuş. Kaynak:
WITCHER 3: Wild Hunt (PREVIEW) - YouTube
Cd Projekt Red ünlü youtube kullanıcılarını Polonya'ya davet etmişti geçen ay. Oyun çıkmadan önce bir değerlendirme yapabilsinler diye. Oynadıkları bilgisayarların sistemi şu şekildeymiş Gopher'ın dediğine göre : i7 4790-gtx 980-8+ Ram
Nvidia hairworks açık olmadan bazı yerlerde 60 fps'nin altına düşse de çoğu zaman 60 fps sabit olarak oynanabiliniyormuş. Bu özelliği açınca 10-20 fps kayıp oluyormuş. Neyse hafaya göreceğiz zaten :)

19 Mayıs mı? vallahi o kadar işin içinde bu oyunun çıkacağını unutmuşum. Eğer satın alabilirsem kaçırmam lazım, efsane oyun. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı