D-Smart GO yayın kalitesi kaç Hz?

Çilekli Süt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. D-Smart GO'dan 1 ay deneme üyeliği aldım, fakat televizyondaki gibi akıcı değil.

Yanlış anlaşılmasın, yayın donmuyor. Görüntü kalitesi de kötü değil. Sadece FPS düşük gibi. Yani mesela voleybol topunu takip ederken gözlerim yoruluyor gibi oluyor.

Sadece bende mi böyle? Saniye başına kare oranını nasıl arttırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kullanıyorum Firefox üzerinden, bahsettiğiniz türden bir sorun dikkatimi çekmedi. Denemediyseniz farklı tarayıcılarda bir bakın. Mubi'yi Firefox'ta izleyemedim ben mesela, Chrome'da sorunsuz çalışıyor.

Merhaba. D-Smart GO'dan 1 ay deneme üyeliği aldım, fakat televizyondaki gibi akıcı değil.

Yanlış anlaşılmasın, yayın donmuyor. Görüntü kalitesi de kötü değil. Sadece FPS düşük gibi. Yani mesela voleybol topunu takip ederken gözlerim yoruluyor gibi oluyor.

Sadece bende mi böyle? Saniye başına kare oranını nasıl arttırabilirim?
Ben F1 yarışlarını hep D-Smart GO'dan izlerim, hiç bahsettiğin gibi bir sorunla karşılaşmadım. Kaç Hz olduğunu bilmiyorum ve genelde bu tür yayınlar 50 Hz oluyor ama, ben izlerken hiç gözlerim yorulmadı açıkçası ve hâlâ da izlemeye devam ediyorum.

Ben F1 yarışlarını hep D-Smart GO'dan izlerim, hiç bahsettiğin gibi bir sorunla karşılaşmadım. Kaç Hz olduğunu bilmiyorum ve genelde bu tür yayınlar 50 Hz oluyor ama, ben izlerken hiç gözlerim yorulmadı açıkçası ve hâlâ da izlemeye devam ediyorum.
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı