D-Smart İnternet Nasıl İptal Edilir?

furkan3318

Kilopat
Daha fazla  
Zamanında akıllının biri eve D-Smart interneti bağlattı. Ben bu internet ile oyun oynayamıyordum. Sürekli ping çıkıyordu. Bende neyse dedim bir kere bağlandı, bari telefon ve televizyon için kullanırım dedim kaldı. Şu an 2 farklı internet var birini bilgisayar için diğerini televizyon ve telefon için kullanıyorum. Ben 50 lira falan ödüyoruz sanıyordum. Gelen faturayı görünce cinnet geçirdim resmen. 97TL gelmiş fatura. İnternet hızı zaten yerlerde sürünüyor. Modem arayüzünden internete baktım değerler rezalet resmen. 2000 indirme, 300 yükleme. Bu değerler MB üzerinden değil. Yani kısaca söylemek gerekirse 2MB indirme 0.3 MB yükleme hızı. Şimdi sorum şudur; Ben bu interneti iptal ettirmek istiyorum. Madem bu kadar para veriyorum bana iyi hizmet vermeleri gerek. Ben bu fiyata gider Türknet VS. bağlatırım kafam rahat olur. Nasıl iptal edebilirim? Cayma bedeli VS. ceza öder miyim? Bu konu hakkında bilgisi olan bana detaylıca anlatabilir mi? Gerçekten 2 MB internet için 97 TL istiyorlar şaka gibi...
Zaten daha önce de Forum'da "D-Smart internet iyi midir?" konularına cevap veriyordum pişman olacaksınız bağlatmayın diye. Yine yeniden söylüyorum. D-Smart pişmanlıktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı