D-Smart Rezilliği ve Sağlayıcı Önerisi

Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacam ama çok merak ediyorum, bu karantina sürecinde D-Smart internetini kullanıp sıkıntı yaşayan oldu mu ya da farklı bir internet sağlayıcısı kullanan? Bu süreçte oyun oynayamaz olduk, müşteri hizmetlerini aradığımda da türk telekom altyapısını kullandıklarını ve yoğunluğu bahane edip sorunun bunlardan kaynaklandığını söylüyorlardı. Aynı şekilde bu süreçte ping sorunu yaşayan arkadaşlar varsa ve yazabilirlerse çok memnun olacağım (hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsa).

Mart ayında sözleşmem bitiyor. D-Smart'ın bulunduğum yerde alt yapısı var ve gayet yüksek hız sunuyorlar. Sizce geçmek mantıklı mı? Herkes mi şikayetçi?
6 aydır internetimin gelmesini bekliyorum. Müşteri hizmetleri yani d-smart hiç harekete geçmedi. Şikayetler kurumlarının neredeyse hepsine başvurdum. Sonuç yok. D-smart almayın aldırmayın derim ben.

Aslında tv + internet hizmetini aldığımız için bayağı bir uyguna geliyor. Karantina sürecine kadar hiçbir problem yaşamamıştık D-smart ile.

Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacam ama çok merak ediyorum, bu karantina sürecinde D-Smart internetini kullanıp sıkıntı yaşayan oldu mu ya da farklı bir internet sağlayıcısı kullanan? Bu süreçte oyun oynayamaz olduk, müşteri hizmetlerini aradığımda da türk telekom altyapısını kullandıklarını ve yoğunluğu bahane edip sorunun bunlardan kaynaklandığını söylüyorlardı. Aynı şekilde bu süreçte ping sorunu yaşayan arkadaşlar varsa ve yazabilirlerse çok memnun olacağım (hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsa).
Ben millenicom kullanıyorum. O da Türk telekom altyapısı kullanıyor ama hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tam tersine bazen olması gerektiğinden bile fazla hız aldım :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı