D-Smart yerine internet sağlayıcısı tavsiyesi

@B 52 Stratofortress, eskisini bilmiyorum. 2020 Haziran'dan beri abonesiyim, çok sıkıntı çektim.
Son birkaç yılı rezalet olan 10 yıllık aboneliğim vardı.

Hocam D-Smart Türk Telekom'a mı satılmıştı?
Hayır, Demirören Holding'e satıldı.

D-Smart cayma bedeli hakkında bilgisi olan var mı?
Müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

@B 52 Stratofortress, D-Smart'a aylık yaklaşık olarak 90 TL civarı bir para gidiyor.

1638541519190.png

TurkNet bunun 4 katı hızını 100 TL'ye veriyor. Mevcut altyapım 90 Mbps'e kadar destekliyor.

@Abdullah_AKD, önemli olan sorun yaşamamak değil. Daha düşük bir fiyata daha iyi bir hizmet almak varken neden D-Smart'a bel bağlasın? Ben de D-Smart kullanıyorum, 1.5 senedir çektiğim sıkıntı kalmadı. Taahhüt bitsin, ben de geçeceğim TurkNet'e.
Tamam. Sadece merak etmiştim. O kadar kötüyse bende çıkayım diye.

@Abdullah_AKD, önemli olan sorun yaşamamak değil. Daha düşük bir fiyata daha iyi bir hizmet almak varken neden D-Smart'a bel bağlasın? Ben de D-Smart kullanıyorum, 1.5 senedir çektiğim sıkıntı kalmadı. Taahhüt bitsin, ben de geçeceğim TurkNet'e.
Aynısını bende yaşıyorum 1.5 yıl oldu D-Smart kullanıyoruz keşke almasaydık gün gün internet kesiliyor. Toplasan 5 ay internetsiz durduk ama iş paraya gelince alıyorlar.

@Chessboy, gece saat 4'den sonra inanılmaz ping çıkıyor. En az 2 saatte inmiyor, D-Smart alacak arkadaşlar varsa bunları göz önünde bulundursun.
Altyapı yok 16mbps var ama bize 8 verdiler yani en azından sözleşmede öyle yazıyor. Dediğim gibi 5 ay kesinti oldu internete ulaşamadık müşteri hizmetleri konusunda da çok kötü herkes aynı şeyleri söylüyor çözüm yok. Test yaptığımızda ise 3 en fazla 4mbps çıkıyor daha hiç 8 bile göremedik. Fiber varsa bile almanızı tavsiye etmem hizmet kaliteleri müşteri hizmetleri internet kesintileri çok uğraştırır sakın almayın.

Geri
Yukarı