Çözüldü "D:\Steam\Backups" haricinde D diskini sıfırlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rtaN

Decapat
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda yaşadığım birkaç sorundan dolayı bilgisayarımı formatlamaya karar verdim. İnternetim yavaş olduğundan dolayı Steam'de bulunan oyun yedekleme yöntemini kullanacağım. Yapmak istediğim şey D diskini içerisinde bulunan yedekleme dosyaları haricinde temizlemek, böylece hard diski bilgisayardan çıkartıp format işlemine başlıyacağım. Bu işleme başlamadan önce size de danışayım dedim. Böyle bir şey mümkün mü? Mümkünse nasıl yaparım? Şimdiden teşekkürler <3
Normalde bu işlemi yapıp format atıcaktım ancak internet konusunda sorun yaşadığım için oyunları disk içerisinde bırakmam gerekiyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Yeni disk oluşturup Backups klasörünü içine atın, D diskini formatlayın. Daha sonra dilerseniz klasörü geri D diskine atıp oluşturduğunuz diski silebilirsiniz.
Yeni disk oluşturup Backups klasörünü içine atın, D diskini formatlayın. Daha sonra dilerseniz klasörü geri D diskine atıp oluşturduğunuz diski silebilirsiniz.

Çözüm
Yeni disk oluşturup backups klasörünü içine atın, D diskini formatlayın. Daha sonra dilerseniz klasörü geri D diskine atıp oluşturduğunuz diski silebilirsiniz.

Merhaba kusura bakma ama bilgisayar konusunda çok cahilim yavaş yavaş kendime yeni bilgiler katıyorum bu işlemi yapmak için elinde herhangi bir form linki bulunmakta mı?
Dediğiniz işlemi hallettim teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba kusura bakma ama bilgisayar konusunda çok cahilim yavaş yavaş kendime yeni bilgiler katıyorum bu işlemi yapmak için elinde herhangi bir form linki bulunmakta mı?
Dediğiniz işlemi hallettim teşekkür ederim.
Çözebildiysem çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı