Çözüldü D-Sub portlu anakarta VGA monitör bağlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yasin716

Femtopat
Daha fazla  
ASUS Prime H610M-E D4. Bu anakartı alacağım ama VGA port bulamadım onun yerine D-SUP portu var ve benim monitörüm sadece VGA girişi var. İnternette birkaç şey okudum ama pek anlamadım VGA girişli monitörü D-SUP port anakart bağlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Intel i3-12100F​

ASUS Prime H610M-E
GT 1050 Ti
16 GB RAM
650W
500 GB M.2 SSD
Dark Raider kasa
Bu sistemi toplayacağım hocam grafik yongası ne bilmiyorum? Bu sistemi toplarsam monitörle uyumsuzmu olur? :(

Hayır benim dediklerim ekran kartı kullanmayıp anakartın üzerindeki D-Sub portunu kullanmanız için. Ekran kartınız olduğu için açıkçası fazla önemsemenize gerek yok. Fakat GTX 1050 Ti D-Sub portu yok HDMI to VGA çevirici alıp kullanmanız gerekecek.

Intel i3-12100F​

ASUS Prime H610M-E
GT 1050 Ti
16 GB RAM
650W
500 GB M.2 SSD
Dark Raider kasa
Bu sistemi toplayacağım hocam grafik yongası ne bilmiyorum? Bu sistemi toplarsam monitörle uyumsuzmu olur? :(

Hayır benim dediklerim ekran kartı kullanmayıp anakartın üzerindeki D-Sub portunu kullanmanız için. Ekran kartınız olduğu için açıkçası fazla önemsemenize gerek yok. Fakat GTX 1050 Ti D-Sub portu yok HDMI to VGA çevirici alıp kullanmanız gerekecek.

Çözüm
tamamdır teşekkürler şimdi anladım :)

Geri
Yukarı