D vitamini eksikliği

Rawcorre

Decapat
Ben kan testi yaptırdım.
25-Hidroksi Vit. D 30-100 (13.92) çıktı ne yapmam gerek. D vitamini desteği kullanmam gerek mi?
Bir de bu aralar hiçbir şeye odaklanamıyorum kendimi çok yorgun hissediyorum D vitamininden kaynaklanıyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlık konularını hele ki tahlil sonuçlarının giderilmesini burada sormak hatalı olur, en mantıklısı en yakın sağlık ocağına / hastaneye gitmektir.

D vitamini eksikliği birçok şeye sebep olabilir. Bende de çıkmıştı küçük bir tüp veriyorlar. Zeytin yağı gibi ekmeğe bir damla damlatıp yiyorsun.

Ya beyler ben sadece fikir danıştım dediklerinizi uygulamıycam doktora 1 gün sonra göstericem de ondan bi fikir alıyım dedim doktorda zaten dediğiniz gibi tüp verdi değişik birşey neyse yinede sağolun

Ya beyler ben sadece fikir danıştım dediklerinizi uygulamıycam doktora 1 gün sonra göstericem de ondan bi fikir alıyım dedim doktorda zaten dediğiniz gibi tüp verdi değişik birşey neyse yinede sağolun
Verdiği tüp bu mu?
373593

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı