Verdiği hata saçmalıktan öte değil normal şartlarda ama işletim sisteminden kaynaklı sorun olduğu kesin tam reset ya da sıfırdan kurulum şart ileride başka sorunlarda çıkartacaktır. DX 12 ya da 11 fark etmez çünkü DX9 desteği zorunlu olan bir oyun LOL.

Verdiği hata saçmalıktan öte değil normal şartlarda ama işletim sisteminden kaynaklı sorun olduğu kesin tam reset ya da sıfırdan kurulum şart ileride başka sorunlarda çıkartacaktır. DX 12 ya da 11 fark etmez çünkü DX9 desteği zorunlu olan bir oyun LOL.
Temiz kurulum işe yarar mı? Gerçi bu sorunun cevabını sanırım biliyorum. Sadece sıfırdan kurulum yapmaya zamanım yok ve biraz üşeniyorum diyebilirim. :( Ve nasıl reset veya sıfırdan kurulum yapabileciğimi söylerseniz mutlu olurum.
DirectX 12.0'ı desteklediği yazıyor Nvidia'nın sitesinde. DirectX 11'i ve ekran kartının sürücülerini doğru olarak kurdunuz mu?
Evet ama ekran kartının sürücüsünü güncelledikten sonra başladı bu hatalar. Yani en azından gözükmeye başladı.

Son düzenleme:
Sağ alt köşedeki bildirimleri tıklayıp tüm ayarları açın. Açılan pencereden Güvenlik ve güncelleştirmeyi açın gelen ekranın sol kısmında kurtarma yazar oraya girerek sıfırlama işlemi yapabilirsiniz. Bu bilgisayarı sıfırlayın yazısının altında başlayın yazan yere basacaksınız. 2 türlü seçenek sunar size Her şeyi kaldırın seçeneğini seçin yine 2 seçenek gelecek oradan da yalnızca windowsun yüklü olduğu sürücü seçeneğini seçin. Yedeklenecek ne varsa bu işleme başlamadan önce diskin 2. kısmına taşınması şart yoksa veriler uçar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı