d3dcompiler_43.dll sildikten sonra sistem siyah ekranda kaldı

Emresjo0606

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Apex Legends hata veriyor diye d3dcompiler_43.dll sildim fakat sildiğinde siyah ekran geldi. Cözüm var ise söyler misiniz?

Dosya Ekleri

• 973902CA-B665-482D-998C-514FF5A0D925.jpeg
    973902CA-B665-482D-998C-514FF5A0D925.jpeg
    147,8 KB · Görüntüleme: 20
Ne gibi bir hata tam olarak? Eger eksik dosyadan kaynaklaniyorsa tekrar DirectX kurulumu yaparak eksik dosyayi yükleyin.

Kurulum esnasinda Bing Bar secenegi cikiyorsa tiki kaldirin. Bunu kurmaniza gerek yok.

Yukaridaki paket sorunu cözmeyecek olursa rehber araciligiyla rapor paylasin.

nasıl yükleyebilirim?

Oyundan cikin ve yukarida verdigim paketin kurulumunu yapin. Olmazsa rapor paylasirsiniz.

Yukaridaki paket sorunu cözmeyecek olursa rehber araciligiyla rapor paylasin.

Sizi anlıyorum fakat ben pc açamıyorum açılıyor sadece siyah ekranda kaldı fare imleci çalışıyor sadece

0xc00007b veriyor idi sonra ben bu dosyadan başka dll dosyası sildim siyah ekran verdi sonra da ise kapatıp açtığım da Windows yükleniyor ekranında kaldı

Pc siyah ekran da olmasa yüklücem fakat siyah ekran da su an nasıl yükleyebilirim
Hocam önce Directx sürücülerini kur hatan kalmaz d3dcompiler_43.dll bu grafik kartına bağlı bir dll lütfen tekrar geri yükle.

Sizi anlıyorum fakat ben pc açamıyorum açılıyor sadece siyah ekranda kaldı fare imleci çalışıyor sadece
Sadece siyah ekranda kaldıysa CTRL+Shift+Esc tuşuna basarak görev yöneticisini açabiliyor musunuz ?

Adam pc toptan siyah ekranda dedikçe paket kur demişler ya 😂

Hocam bahsettiğiniz dll buna yol açmamalı. Başka dll i yanlışlıkla da olsa silmediğinize emin misiniz?

Güvenli modda açabilirseniz bir deneyin bahsettiğiniz dll i geri yüklemeyi. Ancak farklı dll i silmiş olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı