DA-G9 sistem alınır mı?

atakan0

Picopat
Daha fazla  
Alınır mı?

Alınır mı?

Ventus karta ve DDR4 sisteme 26k verilmez, Game Booster monitör alınmaz.

Bütçen yetmiyorsa bu.
Yetiyorsa bu.

Ventus karta ve DDR4 sisteme 26k verilmez, Game booster monitör alınmaz.

Bütçen yetmiyorsa bu.
Yetiyorsa bu.

Game Booster'ı 2. monitör olarak alacağım sorun çıkarır mı sistem iyi FPS veriyordu red Dead redemptionda falan 4060 16 GB iyi değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sistemin incelemesi bu islemci değisik bir tek.

Game Booster'ı 2. monitör olarak alacağım sorun çıkarır mı sistem iyi FPS veriyordu red Dead redemptionda falan 4060 16 GB iyi değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sistemin incelemesi bu islemci değisik bir tek.

Sen incelemeleri boş ver Ventus kartların malzeme kalitesi kötü ve ayiretten DDR4 sistem alıyorsun. 16 GB VRAM sadece göz boyamak için ve bana göre aşırı gereksiz bir kart.

Sen incelemeleri boş ver Ventus kartların malzeme kalitesi kötü ve ayiretten DDR4 sistem alıyorsun. 16 GB VRAM sadece göz boyamak için ve bana göre aşırı gereksiz bir kart.

Çoğu sistem DDR 4 değil mi zaten bir de hangi ekran kartlarını önerirsiniz 4060 da.

25k bütçem var hangi ekran kartı islemciyi önerirsin bir de sistemin DDR5 olduğu nasıl anlasılır?

Durum AMD ve Intel'de farklıdır. Intel'de anakart, AMD'de işlemci belirler veya direk RAM'e bak DDR5 yazıyorsa DDR5'tir yukarıda attığım sistemlerden birini seçebilirsin ikisi de DDR5. hem AM5 soket alırsan Ryzen 8000 serisi çıkarsa uyumlu olur. Mesela R5 8500 gibi bir işlemci çıkabilir.

Durum AMD ve Intel'de farklıdır. Intel'de anakart, AMD'de işlemci belirler veya direk RAM'e bak DDR5 yazıyorsa DDR5'tir yukarıda attığım sistemlerden birini seçebilirsin ikisi de DDR5. hem AM5 soket alırsan Ryzen 8000 serisi çıkarsa uyumlu olur. Mesela R5 8500 gibi bir işlemci çıkabilir.

DDR4 ve DDR5 arasında çok fark var mı İtopya'daki DDR 5 sistemler pahalı çünkü.

Ventus kart sahibiyim.Sert plastik olduğu doğru fakat 68 derece sıcaklığı geçmedi bugüne kadar , soğutma performansı çok iyi ben tavsiye ediyorum.Chole while hatası da almadık.

Yeni konular

Geri
Yukarı