Da V3.5 Bir anda kapandı ve açılmıyor

Fatal

Centipat
Yaklaşık 4 5 ay önce da v3.5 almıştım. Bugün oyun oynuyordum ve bir anda kapandı PC ve açılmıyor. Yanık kokusu yok. Güç kaynağı 500W.

Sistem özellikleri:
Anakart: Gigabyte B450.
Ekran kartı: MSI RX570 4 GB.
RAM: Corsair 8 GB 3000MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarta bağlı 24 pin ve 12 pin güç bağlantılarını çıkart. Statik elektrik olma şansı olabilir. RAM ve bios pilini de çıkartıp 10-15 dakika bekle. Gene tepki yoksa PSU sorunun olabilir.
Hocam bios pili nasıl çıkartılır.Bilmiyorum.Tahminim güç kaynağı yanmış olabilir.The Forest oynuyordum ilk başlarda fpsim normalinden düşüktü sonra normale döndü 3-4 dk sonrada kapandı

Hocam bios pili nasıl çıkartılır.Bilmiyorum.Tahminim güç kaynağı yanmış olabilir.The Forest oynuyordum ilk başlarda fpsim normalinden düşüktü sonra normale döndü 3-4 dk sonrada kapandı
Dediğim güç pinlerini çıkartmak basit. Bios pili de ekran kartının altında kalıyor olabilir. Onu çıkartmakta çok basit. Tornavida yardımıyla ordaki mandala hafif bastırmanız yeterli. Oyun içinde ki ısı değerlerin nasıldı? Kontrol ettin mi hiç?

Dediğim güç pinlerini çıkartmak basit. Bios pili de ekran kartının altında kalıyor olabilir. Onu çıkartmakta çok basit. Tornavida yardımıyla ordaki mandala hafif bastırmanız yeterli. Oyun içinde ki ısı değerlerin nasıldı? Kontrol ettin mi hiç?
Dediklerinizi deniyeceğim hocam.Oyundayken bir kasma felan yoktu.Dün gece 6 saat aralıksız oynamıştım 1 kere bile atmadı veya kapanmadı.Bugün kapandığı anda PC yi elledim ama sıcakta değildi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı