DA-V4 hazır sistem düşük FPS problemi

emonachi

Hectopat
DA-V4 sistemini satın aldım her şey çok güzel ama League of Legends gibi bir oyunda medium ayarlarda 144 sabit bir FPS alamıyorum, monitörüm 144Hz 1ms. Ekran kartı RX 580 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS düşük değil, Vysnc açtığınızdan dolayı 144FPS sabit alıyorsunuz. Monitörünüz 60Hz olsaydı Vsync açtığınızda FPS 60 sabit olacaktı. 144Hz olduğu için 144 FPS sabit alıyorsunuz, Vysnc kapattığınız taktirde FPS yükselecektir.
144 sabit FPS değeri alamıyorum. Biraz araştırmalarıma görek temiz kurulum yapmam gerekiyormuş. DDU nedir ? Nasıl yapılır, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Online oyunlarda sabit FPS almak biraz zor. Temiz bir kurulum yapsanız da çözüleceğini sanmıyorum.

Online oyunlarda sabit FPS almak biraz zor. Temiz bir kurulum yapsanız da çözüleceğini sanmıyorum.
Eskiden oyun oynadığım internet cafede, 960 ekran kartı ile 144 sabit oynuyabiliyordum. Bu ekran kartı ile nasılda oynuyamıyorum. Çözüm için tam olarak ne yapmam gerekiyor ?
Ne kadar fps alıyorsunuz?Ortalama olarak söylerseniz.
100-130.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı