Dabbe 3 izlesem korkar mıyım :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk Dabbe filmini izlemeye gittiğimde inançlı birisiydim. Yönetmen bu inancımı iyi kullandı ve beni cidden korkuttu. Filmin sonuçta kutsal kitaptaki kehanetlerden alınması ve bir zaman gerçek olacağı düşüncesi beni mahvetmişti. Şaftım kaydı.

Şimdi artık inancım yok. Tek yüzüğü elinde tutan Tom Bombadil gibi umurumda olmaz :) İstediği kadar atıp tutsun yönetmen. He canım he der geçerim :)

Bu arada ilk filmin oyunculuğu yerlerdeydi... Liseliler film çekmiş gibi.

İnançla alakası yok korkunun. Şimdi cin ruh bunların olmadığını ben de biliyorum ama yine de korkabilirim.

Ben bir müslüman olarak, ki inancı olmayanlara da çok saygı duyarım, özgür bir ülkede yaşıyoruz.
Cinlerin olduğuna inanırım ancak kesinlikle insanlara gözükmez diye bilirim. Durduk yere böyle şeyler olmaz yani.
Normal bir insan böyle şeylerle zaten uğraşmaz, uğraşırsan seninle de uğraşırlar diye bilirim :D

Film gerçekten çok korkutucu geldi bana ki hala fragmanını izlemekten bile çekiniyorum.

Bak mesela gece gece aklıma girdi bütün bu şeyler :D Bu sıcakta da yorgan altına girilmiyor yahu :D:D

- - - Güncellendi - - -

Hayat maxsimum'da reklamlardaki gibi yattım valla :D Sıkıntı olmadı :D

İlk Dabbe filmini izlemeye gittiğimde inançlı birisiydim. Yönetmen bu inancımı iyi kullandı ve beni cidden korkuttu. Filmin sonuçta kutsal kitaptaki kehanetlerden alınması ve bir zaman gerçek olacağı düşüncesi beni mahvetmişti. Şaftım kaydı.

Şimdi artık inancım yok. Tek yüzüğü elinde tutan Tom Bombadil gibi umurumda olmaz :) İstediği kadar atıp tutsun yönetmen. He canım he der geçerim :)

Bu arada ilk filmin oyunculuğu yerlerdeydi... Liseliler film çekmiş gibi.

Bu konu yerimi bilmiyorum ama, sizi sonradan inançsız kılan şey neydi. Merak ettim doğrusu ?

İzledim, izlerken gerilme oldu ama film bittikten sonra 0 sıkıntı. :D

İnançla ruhun falan ne alakası var. Daha önce hiç karşıma çıkmamış bir şeye neden inanayım. :D

Neden korku filmleri çekiliyor, izliyoruz ki? Ben hala bir anlam verebilmiş değilim. Hangi insan korkmayı, yataktan çıkmamayı sever ki? Neden komedi filmleri izleyip neşelenmiyoruz, neden aksiyon/bilim kurgu filmleri izleyerek görsel şölenler ile ağzımız açık kalmıyor? Veya diğer tür filmleri neden izlemiyoruz da saçma sapan korku filmleri izliyoruz? Korku filmleri her zaman saçma bir türdür benim gözümde. Nefret ederim. Ve daha da anlam verebilmiş değilim.

İnsanlar neden acı biber yemeyi sever ağzı yandığı halde? Bu da onun gibi bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı